Жіноча збірна України з пляжного футболу поступилася Португалії в другому контрольному матчі в серії пенальті

Сьогодні в Назаре жіноча збірна України з пляжного футболу провела другий товариський поєдинок із командою Португалії.

У межах підготовки до ІІІ Європейських ігор підопічні Юрія Клименка вчора в Назаре в контрольному матчі в запеклій боротьбі поступилися збірній Португалії (3:4).

Сьогодні синьо-жовті знову зустрілися з учорашнім суперником. Якщо в минулій зустрічі українки майже весь час відігравалися, то цього разу відразу захопили ініціативу. Вже на 4-й хвилині Юлія Дехтяр вивела нашу команду вперед.

І хоча у другому періоді португалки зуміли відігратися, Юлія Костюк знову відновила перевагу гостей. Однак у третій 12-хвилинці наші суперниці вдруге зробили рахунок нічийним — 2:2.

Матч перейшов у трихвилинний овертайм, в якому команди обмінялися забитими м'ячами, причому в нас дубль оформила Юлія Дехтяр.

На жаль, у серії пенальті влучнішими виявилися португалки — 3:2.

Товариський матч жіночих збірних із пляжного футболу

Португалія — Україна — 3:3, по пенальті — 3:2

Голи: Феррейра, Роша, Флореш — Дехтяр (2), Костюк.

Україна: Терех, Тихонова, Випасняк, Калягіна, Дехтяр, Малиновська, Кліпаченко, Костюк, Давиденко, Василюк, Кирильчук, Бабенко, Дубицька.

Португальський НТЗ збірної України триватиме до 9 червня, після чого майже вся наша команда вилетить додому. Четверо дівчат — Анастасія Терех, Ірина Дубицька, Мирослава Випасняк та Олеся Малиновська — зіграють за свої клуби в Кубку чемпіонів Європи там же, у Назаре.

17.01.2024 16:01

Жіноча збірна України з пляжного футболу продовжує перебувати в топ-3 світового рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) уперше у 2024 році онови...

14.12.2023 13:01

2023: підсумки року для жіночої збірної України з пляжного футболу

2023 року жіноча збірна України з пляжного футболу взяла участь у двох...

06.10.2023 15:04

Юрій Клименко: «Євроліга стала для нас стимулом до визначної перемоги в Кубку чемпіонів світу»

Головний тренер жіночої збірної України з пляжного футболу та команди...