Збірна України з пляжного футболу вдруге переграла Польщу в товариському поєдинку

4 червня у Гданську жіноча збірна України з пляжного футболу зіграла другий товариський поєдинок із командою Польщі.

Учора підопічні Юрія Клименка на навчально-тренувальному зборі в Гданську здобули перемогу над збірною Польщі (3:0). Сьогодні ж українки провели другий контрольний матч із тим самим суперником.

У першому періоді м'яч у складі синьо-жовтих забила Ганна Давиденко. У другій 12-хвилинці Юлія Дехтяр зрівняла рахунок, коли наша команда поступалася — 1:2. Перемогу ж збірній України приніс чудовий гол Юлії Костюк, яка вразила ворота суперника ударом зі своєї половини поля.

Таким чином, наші дівчата перемогли з рахунком 3:2.

Товариський матч жіночих збірних із пляжного футболу

Польща — Україна — 2:3

Голи України: Давиденко, Дехтяр, Костюк.

Україна: Терех, Тихонова, Випасняк, Калягіна, Дехтяр, Малиновська, Кліпаченко, Костюк, Давиденко, Василюк, Кирильчук.

Отже, навчально-тренувальний збір підопічних Юрія Клименка у Гданську завершено. Завтра жіноча збірна України вирушить до Назаре, де 7-го та 8 червня проведе товариські матчі з командою Португалії.

17.01.2024 16:01

Жіноча збірна України з пляжного футболу продовжує перебувати в топ-3 світового рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) уперше у 2024 році онови...

14.12.2023 13:01

2023: підсумки року для жіночої збірної України з пляжного футболу

2023 року жіноча збірна України з пляжного футболу взяла участь у двох...

06.10.2023 15:04

Юрій Клименко: «Євроліга стала для нас стимулом до визначної перемоги в Кубку чемпіонів світу»

Головний тренер жіночої збірної України з пляжного футболу та команди...