U-16: юнацька збірна України програла в другому матчі на Турнірі розвитку УЄФА в Словаччині

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2007 року народження) провела другий поєдинок на Турнірі розвитку УЄФА в Словаччині.

10 травня підопічні Володимира Єзерського стартували у змаганнях поразкою в серії 11-метрових від господарів турніру. Сьогодні синьо-жовті на полі «MOL Арени» в Дунайській Стреді зустрічалися зі збірною Ірландії і, на жаль, поступилися — 1:3.

У першому таймі українці зусиллями Богдана Редушка зуміли відкрити рахунок, але в другій половині зустрічі нічого не змогли протиставити своїм опонентам, пропустивши тричі.

Наступний матч синьо-жовті проведуть 15 травня проти Латвії.

Турнір розвитку УЄФА серед команд U-16

10.05.2023

Латвія — Ірландія — 2:4

Словаччина — Україна — 1:1, по пенальті — 3:1

12.05.2023

Ірландія (U-16) — Україна (U-16) — 3:1 (0:1)

Голи: Умех (61), Нунан (79), Молоуні (81) — Редушко (42).

Ірландія (U-16): Дуглас, Мейр (Рінг, 78), Коффі, Роч, Мур (к) (Мартін, 65), Молоуні (Лінскей, 88), О'Доннелл, Маккарті, Фітцджеральд (Лі, 65), Нунан (Іган, 79), Умех (Водо, 65).

Україна (U-16): Петренко, Шелікета (Стрельчук, 82), Третяк, Сорока, Дігтярь (к) (Мартюк, 62), Єсін (Лихоліт, 70), Драган (Озимай, 82), Степанов (Ухань, 62), Пилипчук, Редушко (Гармаш, 62), Рибак.

Час початку матчів — київський.

Нагадаємо, що ця збірна України готується до кваліфікаційного раунду Євро-2024 (U-17). У період із 15-го до 21 жовтня синьо-жовті зустрінуться з командами Німеччини, Фінляндії та Ліхтенштейну (господар змагань).

Склад кваліфікаційних груп Євро-2024 (U-17)

Група 1: Данія, Австрія, Грузія, Литва.

Група 2: Швеція, Польща, Латвія, Молдова.

Група 3: Німеччина, Україна, Фінляндія, Ліхтенштейн.

Група 4: Сербія, Словенія, Люксембург, Азербайджан.

Група 5: Португалія, Чехія, Чорногорія, Албанія.

Група 6: Франція, Норвегія, Румунія, Естонія.

Група 7: Туреччина, Шотландія, білорусь, Казахстан.

Група 8: Іспанія, Словаччина, Північна Македонія, Мальта.

Група 9: Англія, Хорватія, Косово, Фарерські о-ви.

Група 10: Ірландія, Швейцарія, Ісландія, Вірменія.

Група 11: Італія, Греція, Північна Ірландія, Сан-Марино.

Група 12: Бельгія, Ізраїль, Уельс, Гібралтар.

Група 13: Угорщина, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Андорра.

Міні-турніри на цій стадії відбудуться в період із 1 липня до 21 листопада 2023 року. Володарі двох перших місць у відбірних групах та п'ять найкращих володарів третіх місць за результатами матчів із першою та другою командами вийдуть до елітного раунду кваліфікації.

Нагадаємо, що Кіпр на правах господаря отримав пряму перепустку до фінальної стадії, а збірна Нідерландів розпочне боротьбу з елітного раунду відбору.

26.01.2019 13:29

U-16: на Кубку розвитку юнацька збірна України програла команді Фінляндії

В останньому поєдинку міжнародного турніру підопічні Олександра Петрак...

24.01.2019 13:37

U-16: на Кубку розвитку юнацька збірна України зіграла внічию з командою Литви

Такий результат у поєдинку з балтами не дозволив команді Олександ...

22.01.2019 15:20

U-16: юнацька збірна України знову поступилася на Кубку розвитку

Після поразки від словаків синьо-жовті втратили шанси вийти до півфіна...

17.01.2019 18:45

U-16: юнацька збірна України в товариському матчі зіграла внічию з командою Білорусі

Сьогодні юнацька збірна України U-16 (футболісти не старші 2003 року н...