«Кардинал-Рівнестандарт» уперше в історії виборов Кубок України з футзалу

У фінальному поєдинку Кубку України з футзалу рівненський «Кардинал-Рівнестандарт» виявився сильнішим за київський «ХІТ».

У Львові на майданчику «Боско-Арени» відбулися вирішальні матчі VBET Кубку України. У першому півфінальному поєдинку «Кардинал-Рівнестандарт» у серії пенальті здолав львівську «Енергію». У другій грі київський «ХІТ» розгромив «Рятувальник» із Ромен.

Сьогодні у фінальній зустрічі між командами «ХІТ» та «Кардинал-Рівнестандарт» гору взяли рівняни, але основного часу їм для цього не вистачило. На 6-й хвилині рахунок відкрив Євген Жук із «ХІТу», однак на 25-й Сергій Кравчук відновив рівновагу — 1:1. Додаткові 10 хвилин також переможця не визначили, і справа дійшла до серії шестиметрових ударів.

Лише тут команда з Рівного довела свою перевагу, вигравши з рахунком 5:4. Таким чином, «Кардинал-Рівнестандарт» уперше в історії здобув Кубок України.

Кубок України з футзалу

1/2 фіналу

29.04.2023

«Енергія» (Львів)  «Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне)  1:1 (0:0), по пенальті — 2:4

Голи: Цілик (30) — Волянюк (35).

«Рятувальник» (Ромни)  «ХІТ» (Київ)  1:8 (0:5)

Голи: Прокопчук (40) — Журба (5, 9), Сірий (6), Жук (17, 20), Школьний (26, 38), Педяш (27).

Фінал

30.04.2023

«Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне)  «ХІТ» (Київ)  1:1 (0:1), по пенальті — 5:4

Голи: Кравчук (25) — Жук (6).

14.07.2023 14:04

Vbet Екстра-ліга: визначено дати та умови проведення чемпіонату України з футзалу

Відбулася нарада керівників клубів Vbet Екстра-ліги, яка проходила під...

01.06.2022 08:42

Сезон-2021/2022 у футзальній Екстра-лізі завершено

У зв’язку з воєнною агресією росії проти України поточний сезон...

29.12.2021 18:37

Харківська «ЗХО-Тесла» — володар Кубка України з футзалу серед жінок

У фінальному протистоянні за Кубок України з футзалу серед жіночи...

28.12.2021 11:15

Фінал Кубку України з футзалу серед жіночих команд сезону-2020/2021 перенесено до Черкас

Фінальний поєдинок Кубку України серед жіночих команд сезону-2020/2021...