WU-17: дівоча збірна України обіграла команду Азербайджану на Турнірі розвитку УЄФА

Дівоча збірна України WU-17 стартувала на Турнірі розвитку УЄФА в Румунії з перемоги над однолітками з Азербайджану.

У березні підопічні Сергія Сапронова здобули право на підвищення в класі. У групі В6 другого раунду відбору Євро-2023 (WU-17) українки завдяки перемогам над Болгарією (2:1) та Латвією (5:0) забезпечили собі першу сходинку та повернення до вищого дивізіону.

Майже повністю оновлений склад дівочої збірної України WU-17 (гравчині 2007—2008 рр. н.), який восени зіграє в Лізі А першого раунду відбору Євро-2024, відправився набувати досвіду на Турнір розвитку УЄФА, що проходитиме в період із 23-го до 28 квітня в Румунії. А перед цим за підтримки Румунської футбольної федерації дівчата провели короткочасний збір (17—21 квітня).

Суперницями українок на турнірі стали однолітки з Азербайджану, Греції та Румунії. Сьогодні синьо-жовті зустрічалися з азербайджанками. Наша команда перемогла з рахунком 4:0, забивши всі чотири м'ячі в першому таймі. Дублем відзначилася Олена Марценюк, по голу оформили Евеліна Купцова та Діана Ткачук. Наступний поєдинок підопічні Сергія Сапронова проведуть 25 квітня з Грецією.

Згідно з регламентом змагань, кожна команда зіграє по три матчі. За перемогу нараховуватимуться три очки, у разі нічиєї проводитиметься серія післяматчевих пенальті, переможець якої отримає два очки, а команда, якій не пощастить у футбольній лотереї, — один заліковий бал. Поєдинки відбуватимуться в Національному футбольному центрі міста Буфтя, що у 20 км від столиці, Бухареста.

Турнір розвитку УЄФА серед команд WU-17

23.04.2023

Азербайджан (WU-17) — Україна (WU-17) — 0:4 (0:4)

Голи: Купцова (7), Марценюк (11, 14), Ткачук (18).

Україна (WU-17): Соловйова, Савка (Балацька, 46), Масловська (Деркач, 46), Ігнатенко (Супрядкіна, 40), Ткачук (Носко, 46), Вершняк, Гладун, Бабич, Жигадло (Костюченко, 46), Марценюк, Купцова (Коновалова, 70).

25.04.2024 16:00

Сергій Сапронов: «Сумнівний пенальті не вибив нас із колії»

Дівоча збірна України WU-16 повернулася з Боснії і Герцеговини, де ста...

24.04.2024 13:00

WU-16: дівочу збірну України привітали на Закарпатті з перемогою на Турнірі розвитку УЄФА (фото)

22.04.2024 13:13

WU-16: дівоча збірна України стала переможцем Турніру розвитку УЄФА в Боснії і Герцеговині

Дівоча збірна України WU-16 завершила виступ на Турнірі розвитку...

20.04.2024 13:57

WU-16: дівоча збірна України здобула другу перемогу на Турнірі розвитку УЄФА

Дівоча збірна України WU-16 продовжила виступ на Турнірі розвитку...