Ліга чемпіонів. «Реал» Андрія Луніна пройшов у чвертьфіналі «Челсі» Михайла Мудрика

Сьогодні в Лондоні відбувся матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів-2022/2023, в якому зустрічалися клуби футболістів збірної України, — англійський «Челсі» Михайла Мудрика приймав іспанський «Реал» Андрія Луніна.

Український півзахисник господарів вийшов на заміну на 67-й хвилині та отримав жовту картку, а воротар гостей увесь поєдинок, що закінчився перемогою його команди — 2:0, провів у запасі. Враховуючи, що гра в Мадриді також принесла перемогу «Реалу» (2:0), до півфіналу покрокувала саме команда Андрія Луніна.

1/4 фіналу. Матчі-відповіді

18.04.2023

«Челсі» (Лондон, Англія) — «Реал» (Мадрид, Іспанія) — 0:2 (0:2)

«Наполі» (Неаполь, Італія) — «Мілан» (Італія) — 1:1 (0:1)

19.04.2023

«Баварія» (Мюнхен, Німеччина) — «Манчестер Сіті» (Манчестер, Англія) (0:3)

«Інтер» (Мілан, Італія) — «Бенфіка» (Лісабон, Португалія) (2:0)

У дужках — результати перших матчів.

1/2 фіналу. 09—10.05 та 16—17.05.2023

«Мілан» — «Інтер»/«Бенфіка»

«Реал» — «Баварія»/«Манчестер Сіті»

Фінал. 10.06.2023. Стамбул. Олімпійський стадіон

04.10.2023 00:01

Ліга чемпіонів. «Арсенал» із Зінченком та «Бенфіка» з Трубіним програли, а «Реал» без Луніна переміг

Сьогодні в 2-му турі групового раунду Ліги чемпіонів-2023/2024 зіграли...

31.08.2023 19:44

Жеребкування Ліги чемпіонів. «Шахтар» зіграє в одній групі з «Барселоною», «Порту» та «Антверпеном»

Сьогодні відбулося жеребкування групового раунду Ліги чемпіонів-2023/2...

07.08.2023 13:15

Ліга чемпіонів. Відбулося жеребкування плей-оф раунду кваліфікації турніру

Сьогодні відбулося жеребкування плей-оф раунду кваліфікації Ліги чемпі...

02.08.2023 21:06

Владислав Кочергін допоміг польському «Ракуву» вийти до третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів

У матчі-відповіді другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів-2023/...