WU-19: молодіжна жіноча збірна України стартувала в другому раунді відбору Євро-2023 з поразки від Швеції

Сьогодні, 5 квітня в Данії молодіжна жіноча збірна України WU-19 матчем проти шведок стартувала в другому раунді відбору Євро-2023.

До Данії синьо-жовті вирушили транзитом через Польщу 31 березня. Українки прибули до Кеге, де завдяки підтримці Данського футбольного союзу провели короткочасний збір. Саме в цьому місті сьогоднішнім поєдинком проти Швеції наша команда розпочала баталії за вихід до фінальної частини Євро-2023.

Уже зі старту матчу скандинавки заволоділи ініціативою. На 25-й хвилині Дюрас відкрила рахунок, замкнувши простріл Нільден на дальній стійці, а незадовго до перерви оформила дубль, першою опинившись на добиванні.

По перерві шведки довели рахунок до розгромного. На 52-й хвилині помилкою Боклач на виході скористалася Ренберг, надалі забивали Сведман і Бйорк. У підсумку українки програли з результатом 0:5.

Тепер на підопічних Валерія Паламарчука очікує зустріч із господарками, яка відбудеться 8 квітня (початок — о 15.30 за київським часом).

Євро-2023 (WU-19). Другий раунд відбору. Група А5

05.04.2023

Україна (WU-19) — Швеція (WU-19) — 0:5 (0:2)

Голи: Дюрас (25, 43), Ренберг (52), Сведман (62), Бйорк (67).

Україна (WU-19): Боклач, Греса, Бондаренко, Єфімчук, Луцан (Невар, 68), Глущенко (Борковська, 87), Талеб (Дуб, 80), Семків, Радіонова, Сербук (Бондарєва, 46), Молодюк (Янєва, 68).

Швеція (WU-19): Бйорклунд, Рейді (Сенеліус, 46), Сьйорлен, Кронквіст, Дюрас (Сведман, 54), Сванстрьом, Спрунг (Нільссон, 46), Пельгандер (Окерлунд, 71), Бйорк, Ренберг (Фріск, 80), Нільден.

Час початку матчів — київський.

У Лізі А в семи групах грають 28 команд, зокрема сім збірних, які піднялися з Ліги В за підсумками першого раунду. Сім переможців груп Ліги А другого раунду (і найкращий володар другого місця, якщо Бельгія фінішує першою у групі) отримають путівки до фінальної стадії, матчі якої проходитимуть із 18-го до 30 липня в Бельгії. Команди, що посядуть у групах четверті місця, сезон-2023/2024 розпочнуть у Лізі В.

Команди в Лізі В, у тому числі ті, що вилетіли після осіннього етапу з Ліги А, у семи групах (три — по чотири учасники, чотири — по три) боротимуться за путівки до Ліги А першого раунду наступного розіграшу.

Нагадаємо, молодіжна жіноча збірна України посіла у своїй групі першого раунду третю сходинку та зберегла прописку в Лізі А.

Євро-2023 (WU-19). Другий раунд відбору

Ліга А

Група А1: Норвегія, Німеччина, Ірландія, Хорватія.

Група А2: Сербія, Польща, Швейцарія, Чехія.

Група А3: Франція, Португалія, Угорщина, Румунія.

Група А4: Іспанія, Англія, Словенія, Білорусь.

Група А5: Данія, Швеція, Україна, Ісландія.

Група А6: Австрія, Італія, Греція, Боснія і Герцеговина.

Група А7: Нідерланди, Фінляндія, Бельгія, Болгарія.

Ліга В

Група В1: Ізраїль, Північна Македонія, Грузія, Гібралтар.

Група В2: Туреччина, Молдова, Литва, Андорра.

Група В3: Північна Ірландія, Косово, Кіпр, Латвія.

Група В4: Мальта, Фарерські о-ви, Вірменія.

Група В5: Словаччина, Чорногорія, Азербайджан.

Група В6: Уельс, Казахстан, Естонія.

Група В7: Шотландія, Албанія, Ліхтенштейн.

12.04.2024 14:00

Наталія Ігнатович: «Шансів залишитися в еліті практично не було»

Із Чехії повернулася молодіжна жіноча збірна України, яка невдало вист...

09.04.2024 18:53

WU-19: молодіжна жіноча збірна України завершила виступ у другому раунді відбору Євро-2024

Сьогодні, 9 квітня в чеському Хомутові молодіжна жіноча збірна України...

06.04.2024 18:03

WU-19: молодіжна жіноча збірна України програла Чехії в другому раунді відбору Євро-2024

Сьогодні, 6 квітня в чеських Блшанах молодіжна жіноча збірна України&n...

03.04.2024 18:04

WU-19: молодіжна жіноча збірна України стартувала в другому раунді відбору Євро-2024 з поразки

Сьогодні, 3 квітня в чеському Хомутові молодіжна жіноча збірна України...