Євро-2023 (U-19). Юнацька збірна України розпочала еліт-раунд відбору з поразки від Люксембургу

Сьогодні, 22 березня матчем проти Люксембургу юнацька збірна України U-19 (футболісти не старші 2004 року народження) розпочала виступ в еліт-раунді кваліфікації Євро-2023.

Підопічні Сергія Нагорняка зібралися 19 березня, 20-го числа вранці вилетіли з Будапешта до Іспанії, 21-го — провели передігрове тренування. На Піренеях наші футболісти протистоять господарям турніру, а також збірним Люксембургу та Данії.

Синьо-жовті стартували в еліт-раунді грою проти люксембурзьких однолітків у місті Бадахос. Українцям удалося відкрити рахунок на 12-й хвилині — з передачі Булези відзначився Горбач. Однак невдовзі суперники відігралися після влучного удару Ельшана. Далі обидві команди створювали моменти, однак змінити рахунок до перерви не зуміли.

На 59-й хвилині українці опинилися у скрутному становищі, оскільки Ельшан оформив дубль. Сергій Нагорняк відреагував одразу чотирма замінами, проте змінити хід поєдинку нашим хлопцям так і не вдалося. У компенсований час обидві команди залишилися вдесятьох.

У підсумку юнацька збірна України розпочала свій виступ в еліт-раунді відбору з поразки — 1:2. Наступний матч наша команда проведе 25 березня проти Данії.

Євро-2023 (U-19). Еліт-раунд відбору. Група 3

22.03.2023

Україна (U-19) — Люксембург (U-19) — 1:2 (1:1)

Голи: Горбач (12) — Ельшан (17, 59).

Україна (U-19): Герета, Булеза (к), Удод, Слюбик, Кітела, Сігеєв (Черниш, 59), Варфоломєєв (Александров, 87), Царенко (Роспутько, 59), Глущенко (Ющенко, 59), Горбач, Пушкарьов (Харабара, 59).

Люксембург (U-19): Маргату, Торреш (к), Гонсалвеш, Ікене, Лохей, Де Олівейра, Бербері (Клісуриця, 69), Дардарі, Ельшан (Турпінг, 74), Родрігеш (Сушар, 87), Відейра.

Попереджені: Булеза (34), Кітела (73), Удод (82) — Дардарі (26), Торреш (64).

Час початку матчів — київський.

В еліт-раунді 28 учасників ведуть боротьбу за путівки до фінальної стадії, матчі якої відбудуться в період із 3-го до 16 липня поточного року на Мальті. Туди потраплять переможці семи груп.

На цій стадії відбору в березні виступатимуть 27 команд, що пройшли перший етап, і португальці, які отримали пряму перепустку до еліт-раунду як лідери рейтингу відповідного віку.

Євро-2023 (U-19). Еліт-раунд відбору

Група 1: Франція, Румунія, Норвегія, Північна Ірландія.

Група 2: Німеччина, Словенія, Бельгія, Італія.

Група 3: Україна, Іспанія, Данія, Люксембург.

Група 4: Португалія, Хорватія, Чехія, Швеція.

Група 5: Ірландія, Греція, Естонія, Словаччина.

Група 6: Сербія, Польща, Ізраїль, Латвія.

Група 7: Англія, Туреччина, Ісландія, Угорщина.

Нагадаємо, у кваліфікаційному раунді Євро-2023 (U-19) юнацька збірна України під керівництвом Сергія Нагорняка завершила виступ із максимальним результатом на першому місці в групі.

30.03.2024 16:00

U-19. Україна ввосьме стала учасником фінального турніру чемпіонату Європи: історичний ракурс

Юнацька збірна України U-19 уперше з 2018 року пробилася до фінальної...

26.03.2024 16:56

Євро-2024 (U-19). Юнацька збірна України розгромила Швейцарію і здобула путівку до фінального турніру!

Сьогодні, 26 березня юнацька збірна України (футболісти не старші 2005...

23.03.2024 16:59

Євро-2024 (U-19): юнацька збірна України в еліт-раунді відбору перемогла команду Латвії

Сьогодні, 23 березня юнацька збірна України (футболісти не старші 2005...