Інклюзивні футбольні секції в Рівному та Острозі

У Рівненській області завершився другий цикл занять у межах проєкту Української асоціації футболу «Інклюзивні футбольні секції».

Проєкт реалізується Рівненською обласною асоціацією футболу в Рівненській та Острозькій територіальних громадах. Так, у Рівному заняття проводяться за наступними адресами: вул. Поштова, 5 (Рівненська обласна ДЮСШ для осіб з інвалідністю) та вул. Дубенська, 133 (школа № 27). В Острозі заходи відбуваються на базі школи № 1 (вул. Вишенського, 42).

Інклюзивні секції відвідують 37 дітей з особливими освітніми потребами. Діти надзвичайно задоволені заняттями. Наприклад,  учень 11-го класу рівненського ліцею № 27 Дмитро А. поділився своїми враженнями:

«Під час занять ми отримуємо різні легкі фізичні навантаження, навчаємося гри у футбол, у цілому проводимо час весело та з користю для здоров'я. Я дуже задоволений, що маю нагоду відвідувати ці секції, адже там панує дружня та тепла атмосфера, ми отримуємо масу позитивних емоцій та можемо хоча б трохи відволіктися від тяжких подій сьогодення. Тут я зустрів нових друзів, з якими ми разом гарно тренуємося та товаришуємо, підтримуючи один одного. Тут я зміг повірити в себе та свої сили, відкритися по-новому. Моє фізичне та психологічне самопочуття покращується, а тому я з нетерпінням чекаю на кожне нове тренування.

Висловлюю щиру подяку організаторам нашого дозвілля. Вірю в ЗСУ та нашу перемогу! Слава Україні!»

Цим проєктом у межах Хартії масового футболу УЄФА Українська асоціація футболу прагне:

— поліпшити психоемоційний та фізичний стан дітей через залучення їх до фізичних активностей та соціалізацію;

— змінити ставлення українського суспільства до людей з інвалідністю;

— надати доступ до інклюзивних занять спортом;

— розкрити дитячий потенціал;

— об'єднати дітей і дорослих, незалежно від особливостей фізичного і психічного розвитку.

Інклюзивні футбольні секції, до яких залюбки записуються діти з особливими освітніми потребами, відкриваються у 21-й громаді в Україні. Завдяки УАФ секції забезпечені дитячою футбольною формою, м’ячами та необхідним спортивним інвентарем.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
18.02.2024 20:00

Андрій Шевченко зустрінеться з представниками клубів УПЛ та ПФЛ

З ініціативи президента Української асоціації футболу Андрія Шевченка...

18.01.2024 13:01

На Конгресі УАФ очікують на поважних гостей

За рішенням Виконавчого комітету Української асоціації футболу позачер...

Підписатися на новини
FootPass