У дербі футболістів збірної України в чемпіонаті Франції переможця не виявлено

У межах 27-го туру французької Ліги 1 «Марсель» півзахисника збірної України Руслана Маліновського на власному полі приймав «Страсбур» захисника нашої національної команди Едуарда Соболя.

Маліновський з’явився у стартовому складі господарів та дограв до 81-ї хвилини матчу, відзначившись потужним ударом зі штрафного, після якого воротар гостей відбив м’яч перед собою, а партнер українця відкрив рахунок.

А Соболь вийшов на заміну на 67-й хвилині поєдинку, що закінчився бойовою нічиєю — 2:2.

Маючи в активі 56 очок, команда Маліновського йде другою в турнірній таблиці Ліги 1, а команда Соболя з 23-ма балами посідає 15-е місце.

20.03.2024 13:00

Руслан Маліновський: «Потрібно з перших хвилин взяти гру у свої руки, бути готовими до боротьби»

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський поділився очікуваннями...

17.03.2024 15:43

«Дженоа» Руслана Маліновського виборов нічию в матчі чемпіонату Італії

У межах 29-го туру італійської Серії А «Дженоа» півзахисни...

10.03.2024 10:00

«Дженоа» Руслана Маліновського зазнав домашньої поразки в матчі італійської Серії А

У матчі 28-го туру італійської Серії А «Дженоа» півзахисни...

11.02.2024 21:08