Відбулася нарада щодо позову УАФ до ЄСПЛ та підготовки заявки на проведення ЧС-2030

У Будинку футболу відбулося робоче засідання за участю президента Української асоціації футболу, члена Виконкому УЄФА Андрія Павелка й перших віце-президентів УАФ Олексія Михайличенка, Анатолія Демяненка, Алана Плієва та Вадима Костюченка. 

Учасники засідання обговорили, зокрема, питання розгляду Європейським судом із прав людини позову УАФ щодо компенсації українському футболу збитків, завданих російськими окупантами. 

Фото прес-служби УАФ

Також керівники УАФ обговорили різні аспекти підготовки спільної заявки України, Іспанії й Португалії на проведення фінальної частини ЧС-2030 та співпрацю трьох національних асоціацій у межах цього проєкту.

Фото прес-служби УАФ

«Після успішної ізоляції російських команд на міжнародній арені, чого ми домоглися спільно з УЄФА й ФІФА навесні цього року, ми рухаємося до наступної мети — компенсації збитків, яких завдав нашому футболу російський агресор. Віримо в успіх нашого позову до ЄСПЛ!» — відзначив за підсумками наради Андрій Павелко.

Фото прес-служби УАФ

Не менш важливе питання на сьогодні, за словами президента УАФ, — підготовка заявки на проведення спільно з Іспанією й Португалією ЧС-2030. «Продовжуємо активну взаємодію в цьому напрямку з нашими іспанськими й португальськими колегами», — зазначив Андрій Павелко.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини