Координаційний центр УАФ передав гуманітарну допомогу мешканцям Херсона й воїнам на Бахмутському напрямку

Координаційний центр Української асоціації футболу під керівництвом президента УАФ, члена Виконкому УЄФА Андрія Павелка продовжує надавати допомогу тим, хто цього потребує. Зокрема сьогодні дві партії гуманітарної допомоги було надіслано в Херсон та Бахмут.

Фото Павла Кубанова

У нещодавно звільненому від російських окупантів Херсоні цю допомогу буде передано місцевим мешканцям. Це продукти харчування й засоби особистої гігієни.

Своєю чергою наші військові, які боронять Україну на сході, а саме — у районі Бахмута, отримають необхідні їм теплі спальники, каремати, термобілизну, одяг, продукти харчування та засоби особистої гігієни.

Фото Павла Кубанова

Завантажити гуманітарну допомогу перед від’їздом до Херсона й Бахмута з Будинку футболу, де розташовується гуманітарний хаб УАФ, допомагали перші віце-президенти УАФ Анатолій Демяненко, Олексій Михайличенко та Вадим Костюченко. 

Фото Павла Кубанова

«Координаційний центр УАФ під керівництвом президента Андрія Павелка працює вже майже дев'ять місяців, із першого дня повномасштабної агресії росії проти України. За цей час допомога, яку ми отримуємо від наших закордонних партнерів, була надіслана в усі підконтрольні нашим збройним силам регіони України. Ми усвідомлюємо важливість такої підтримки вимушених переселенців, насамперед сімей із дітьми, та наших воїнів, з якими ми перебуваємо на постійному зв’язку та намагаємося постійно їм допомагати», — розповів Вадим Костюченко.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
03.02.2023 13:01

Українські тренери у Львові провели сесію в межах програми PRO за участі спеціального куратора УЄФА

Українські тренери, які проходять навчання за програмою PRO, прове...

12.01.2023 10:00

Дмитро Кубряк працюватиме заступником Лучано Лучі у відділі забезпечення арбітражу УАФ

Арбітр Української асоціації футболу й військовий медик Дмитро Кубряк...

07.01.2023 13:00

Красноградщина долучилася до реалізації проєкту Spirit of Soccer Ukraine

З ініціативи Української асоціації футболу, Асоціації аматор...

Підписатися на новини