Представники УАФ передали гуманітарну допомогу мешканцям модульного містечка Бородянки та подарунки вихованцям ДЮСШ

Представники Гуманітарного центру Української асоціації футболу, Київської обласної військової адміністрації та Управління молоді та спорту відвідали Бородянку, де разом із в. о. голови Бородянської громади Георгієм Єрком зустрілися з вихованцями місцевої ДЮСШ.

Фото прес-служби УАФ

Від УАФ малеча отримала в подарунок нові м’ячі, набори інвентарю для занять футболом, а також солодкі подарунки. Діти й дорослі мали змогу поспілкуватися та пограти у футбол, який у складні часи випробувань для нашої країни вже став символом нескореності й хоробрості, — улюблений вид спорту і дітей, і наших воїнів, які боронять Україну на фронті.

Фото прес-служби УАФ

Пізніше делегація УАФ та органів влади навідалася до модульного містечка, в якому проживають внутрішньо переміщені особи: мешканці Бородянки, що втратили домівку під час окупації, та переселенці зі Сходу й Півдня України — загалом 270 осіб, 23 з яких — діти. Представники Гуманітарного центру УАФ передали мешканцям модульного містечка набори необхідної їм гуманітарної допомоги та ознайомилися з їхнім побутом.

Фото прес-служби УАФ

НОВИНИ ПО ТЕМІ
29.12.2022 13:31

Керівники УАФ привітали юних футболістів із міста-героя Гостомеля в Будинку футболу

Напередодні новорічних і різдвяних свят Будинок футболу прийняв юних г...

19.12.2022 14:01

Інклюзивні футбольні секції проєкту УАФ запроваджено на Волині

Проєкт УАФ «Інклюзивні футбольні секції» запроваджено в Лу...

Підписатися на новини