U-21: молодіжна збірна України в контрольному матчі в Тбілісі зіграла внічию з командою Ізраїлю

У межах підготовки до фінального турніру Євро-2023 (U-21) молодіжна збірна України у Тбілісі провела контрольний матч проти команди Ізраїлю.

Сьогодні, 19 листопада підопічні Руслана Ротаня провели перший грузинський спаринг. У Тбілісі нашій команді протистояв іще один учасник фінального турніру молодіжного чемпіонату Європи — Ізраїль. Із різних причин склад синьо-жовтих був експериментальним.

Фото прес-служби УАФ

Уже на 2-й хвилині українці повели в рахунку — після подачі зі стандарту з правого флангу м'яч відлетів до Кучерявого, який потужно пробив у ближній кут. Синьо-жовті володіли ініціативою, згодом небезпечно з лінії штрафного пробив у площину Кащук.

Поступово ізраїльтянам вдалося вирівняти гру й навіть провести невеликий штурм наприкінці першого тайму. На 45-й хвилині наші хлопці відповіли атакою з лівого флангу зі скидкою під удар у центр, однак суперників знову виручив кіпер.

По перерві опоненти синьо-жовтих помітно додали, взявши гру під свій контроль. Ізраїльтяни завдали кількох ударів, зокрема головою над поперечиною пробив Мазаль. Ситуація для нашої команди ускладнилася на 69-й хвилині, коли Кулаковський через кілька миттєвостей після виходу на заміну заробив пряму червону картку за небезпечний підкат.

Майже одразу після вилучення суперники зуміли відігратися. На 71-й хвилині Фесюн невдало вибив м'яч, потім сам же сфолив у штрафному, а Шахар реалізував пенальті. Після цього ізраїльтяни продовжували тиснути. Так, на 84-й хвилині після флангової подачі ледь не влучив у верхній кут Буганім. Проте в підсумку рахунок залишився незмінним — 1:1.

Тепер 21 листопада наша команда зустрінеться з молодіжною збірною Грузії. Матч відбудеться на Tengiz Burjanadze Stadium у Горі, що в 60 км від грузинської столиці.

Товариський матч молодіжних збірних

Україна (U-21) — Ізраїль (U-21) — 1:1 (1:0)

Голи: Кучерявий (2) — Шахар (71, з пенальті).

Україна (U-21): Фесюн, Роман (Кузик, 19), Таловєров (к), Фарина, Лях, Сапуга (Желізко, 68), Кучерявий, Михайленко, Кащук, Гончарук (Кулаковський, 68), Брагару.

Запасні: Кінарейкін, Твардовський, Бунчуков, Якуба, Слюсар.

Тренер: Руслан Ротань.

Ізраїль (U-21): Кеоуф, Джабер (Мадмун, 81), Меламуд, Коен (к) (Лемкін, 65), Гандельман (Блоріан, 65), Бар (Шалата, 81), Музі (Хофмейстер, 46), Мазаль (Буганім, 65), Ной Ітамар (Хоурі, 65), Хагаг, Шахар (Готтліб, 81).

Запасні: Нірон, Глікліч, Хеалф.

Тренер: Гай Лузон.

Арбітр: Гога Кікачейшвілі (Грузія).

Попереджені: Гандельман (26), Коен (51).

Вилучений: Кулаковський (69, У).

19 листопада. Тбілісі. Tbilisi Sea Technical Center Stadium.

Додамо, що за підсумками жеребкування Євро-2023 (U-21), яке відбулося 18 жовтня, Україна потрапила до групи В, де зустрінеться з Румунією, Іспанією та Хорватією. Наша команда розпочне свій шлях поєдинком проти Хорватії, який відбудеться 21 червня наступного року в румунському Бухаресті.

Євро-2023 (U-21). Календар

Груповий раунд

Група А: Грузія, Португалія, Бельгія, Нідерланди.