Роз’яснення Комітету арбітрів УАФ щодо трактування ігрових епізодів арбітром матчу 13-го туру Vbet Ліги «Шахтар» — «Зоря»

Комітет арбітрів Української асоціації футболу пояснив тлумачення деяких ігрових епізодів поєдинку 13-го туру Vbet Ліги «Шахтар» — «Зоря», який відбувся 13 листопада.

Головний експерт з арбітражу УАФ Нікола Ріццолі прокоментував окремі епізоди суддівства матчу 13-го туру Vbet Ліги «Шахтар» — «Зоря».

51 хв. Гол, що було скасовано через положення «поза грою».

У момент здійснення флангової передачі до штрафного майданчика гравець № 6 ФК «Шахтар» перебуває в явному положенні «поза грою» та впливає на дії суперника (№ 44), контактує з ним, обмежуючи його можливість вести боротьбу за м'яч. Вважати цю ситуацію такою, що заслуговує на покарання, є правильним.

55 хв. Гол, що було скасовано через положення «поза грою».

Ситуація є дуже межовою — складно зрозуміти, перебуває гравець № 6 ФК «Шахтар» у положенні «поза грою» чи знаходиться на лінії з передостаннім гравцем. Рекомендації, що надаються Комітетом арбітрів УАФ, так само, як і з боку УЄФА та ФІФА, є дуже чіткими: «У разі сумніву тримати прапорець унизу». Тому в такій ситуації, як ця, комітет арбітрів очікує, що асистент арбітра не підніматиме прапорець.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
19.01.2023 16:00

Українські арбітри проведуть навчально-тренувальні збори в Ужгороді та Києві

Комітет арбітрів Української асоціації футболу повідомив на своїй стор...

05.12.2022 16:00

Призначено офіційних осіб на перенесений матч 14-го туру Vbet Ліги

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на пе...

02.11.2022 12:36

Дмитро Кубряк працюватиме на матчі чемпіонату України серед команд U-19 «Зоря» — «Металіст»

Рішенням Комітету арбітрів УАФ Дмитро Кубряк повернувся до лав арбітрі...

Підписатися на новини