Друга ліга. «Нива» з Бузової — єдина команда майстрів в Україні, що йде без втрат

Першими на зимові канікули пішли представники третього за рангом українського дивізіону. Пауза в чемпіонаті буде тривалою, адже суперництво відновиться аж 8 квітня наступного року.

В останньому перед відпусткою турі явний фаворит, «Нива» (Бузова), подбав про те, аби ще збільшити перевагу над переслідувачами. До речі, у гостьовому поєдинку із «Чайкою» головний тренер бузівської команди Сергій Карпенко дещо заінтригував, не випустивши в стартовому складі найкращого бомбардира змагань Івана Сомова. І, незважаючи на ігрову перевагу в першому таймі, футболістам «Ниви» не вдалося відкрити рахунок. Та варто було Сомову одразу по перерві з’явитися на полі, як усе швидко стало на свої місця. Невгамовний Сомов забив сам і зробив результативну передачу Андрію Головатенку. Відтак Бузова здобула чергову крупну звитягу — 4:0 і зміцнила свої чільні позиції, залишаючись до того ж єдиною в українському футболі командою майстрів, що йде без втрат.

Надто що її одноклубники з Вінниці, що в жовтні помітно додали, не зуміли взяти гору в Хусті. Інтерес до цього протистояння підігрівало те, що керманич «Хуста» Володимир Циткін раніше очолював подолян. І саме закарпатці більше награли на перемогу, адже не тільки вийшли вперед після удару Вадима Мардєєва, але й контролювали хід подій на полі. Проте втрата концентрації вже в компенсований час дорого обійшлася господарям: після подачі кутового в метушні біля воріт стопер гостей Євгеній Mороз скоригував політ м’яча до сітки. 1:1. Вінничани рятуються від поразки, але ще більше відпускають у відрив Бузову.

Результати матчів і таблиця другої ліги

НОВИНИ ПО ТЕМІ
02.02.2023 14:01

Друга ліга. «Нива» з Бузової стала переможцем Меморіалу Олега Макарова

Головний претендент на вихід до першої ліги, «Нива» з Бузо...

21.01.2023 14:07

Друга ліга: тренерські призначення «Реал Фарми» та «ВАСТу», кадрові втрати бузівської «Ниви»

Після завершення першої частини сезону не обійшлося без тренерських ві...

31.10.2022 14:03

Друга ліга. У Бузовій є кому забивати й без Сомова, а «Рубікон» знову розгромно програє

У центральному матчі 9-го туру в Хусті «містяни» приймали...

24.10.2022 15:32

Друга ліга. Чемпіонська хода бузівської «Ниви», «Реал Фарма» та «Нива» з Вінниці намагаються не відставати

Після 8-го туру в другій лізі все чіткіше вимальовується коло команд,...

Підписатися на новини