В УАФ відбулася нарада, присвячена підготовці заявки на проведення ЧС-2030

3 листопада в Будинку футболу під головуванням генерального секретаря, віце-президента УАФ Юрія Запісоцького відбулася робоча нарада за участю перших віце-президентів УАФ Олега Протасова, Олексія Михайличенка, Алана Плієва, Вадима Костюченка та керівників структурних підрозділів УАФ.

Під час засідання серед інших питань присутні обговорили питання підготовки спільної заявки Іспанії, Португалії та України на проведення ЧС-2030.

Фото прес-служби УАФ

«Наголошую, що під час підготовки необхідних документів нашими підрозділами потрібно враховувати, що ми розглядаємо варіанти проведення матчів ЧС-2030 на всій території України, у тому числі — Донбасу та Криму. Тому прошу опрацювати інформацію про об’єкти, які можна буде задіяти для проведення чемпіонату світу в нашій країні з урахуванням цієї вимоги», — наголосив Юрій Запісоцький. За його словами, 4 листопада в Португалії відбудеться засідання Оргкомітету ФІФА з підготовки заявки на проведення ЧС-2030, в якому візьмуть участь представники національних асоціацій України, Іспанії та Португалії. Юрій Запісоцький візьме участь у цьому засіданні дистанційно. «За підсумками цієї зустрічі  ми з колегами з національних асоціацій Іспанії й Португалії продовжимо координацію щодо подальших кроків із підготовки нашої спільної заявки на проведення матчів ЧС-2030», — сказав Юрій Запісоцький.

Фото прес-служби УАФ

Нагадаємо, що на початку жовтня в штаб-квартирі УЄФА відбувся брифінг за участю президента Федерації футболу Португалії Фернандо Гомеса, президента Королівської федерації футболу Іспанії Луїса Рубіалеса та президента Української асоціації футболу Андрія Павелка, на якому офіційно було оголошено про залучення України до заявки на проведення ЧС-2030.

«Насамперед хочу висловити глибоку вдячність керівництву УЄФА в особі Александера Чеферіна й моїх колег із Виконкому УЄФА, зокрема Луїса Рубіалеса та Фернандо Гомеса, за потужну підтримку європейської футбольної спільноти, яку Україна отримує починаючи з 24 лютого.

Фото прес-служби УАФ

Дякую Президенту України Володимиру Зеленському за спільні зусилля, спрямовані на відродження футболу в Україні, і підтримку ініціативи щодо участі України в заявці на проведення ЧС-2030!

Об’єднана як ніколи європейська футбольна родина, засудивши злочини проти українського народу, довела відданість цінностям, які лежать в основі нашої організації. Насамперед це футбол заради миру!» — сказав під час брифінгу Андрій Павелко.

Фото прес-служби УАФ

У свою чергу Президент України Володимир Зеленський так прокоментував участь України в заявці на проведення ЧС-2030: «Спільна заявка Іспанії, Португалії та України на проведення чемпіонату світу з футболу-2030 — більше, ніж символ віри в нашу спільну перемогу. Україна вистоїть, переможе та відбудується завдяки солідарності партнерів. Вдячні за підтримку Іспанії та Португалії».

НОВИНИ ПО ТЕМІ
25.09.2023 12:00

У Київській області відбувся футбольний турнір пам'яті загиблого героя війни проти російського агресора

У неділю в селі Вишеньки Бориспільського району Київської області відб...

13.09.2023 14:40

У Мілані пройшла офіційна зустріч представників УАФ та ІФФ

У Мілані, де відбувся кваліфікаційний матч Євро-2024 Італія — Ук...

12.09.2023 21:20

УАФ висловила протест щодо призначення арбітрів із рф на матч жіночої Ліги націй УЄФА

Українська асоціація футболу звернулася до УЄФА з офіційним листом, в...

Підписатися на новини