Друга ліга. У Бузовій є кому забивати й без Сомова, а «Рубікон» знову розгромно програє

У центральному матчі 9-го туру в Хусті «містяни» приймали фаворита — «Ниву» з Бузової. Господарі можуть записати до свого активу нейтралізацію лідера нападу гостей — Івана Сомова. Але нині в бузівській команді є кому вражати ціль і без найкращого бомбардира другого дивізіону.

У звітному поєдинку відзначився центральний захисник Анатолій Таран, який уже на 13-й хвилині скоригував політ м’яча до сітки. Чортова дюжина виявилася нещасливою для закарпатців, бо цей пропущений гол став єдиним, хоча гості повинні звинувачувати тільки себе, що не перемогли більш переконливо. 0:1.

До речі, згаданому вже Сомову слід подбати про виправлення прицілу, бо один із його основних переслідувачів у бомбардирській гонці, Артур Загорулько з вінницької «Ниви», оформив дубль у матчі з явним аутсайдером, «Рубіконом», який зазнав уже п’ятої поразки поспіль із крупним рахунком. 4:0.

Важливими очками поповнили свій доробок і футболісти «Чайки», що в Києві приймали «Звягель». Номінальні господарі ще до перерви фактично зняли з порядку денного питання про переможця завдяки влучним ударам Дмитра Пуди та Олександра Гуськова — 2:0. У середині другого тайму невгамовний Пуди міг довести справу до розгрому, але не реалізував пенальті.