«Відкриті уроки футболу» продовжилися в межах партнерського проєкту Данської ради у справах біженців і фундації «Захист прав дітей»

Данська рада у справах біженців (DRC) та Всеукраїнська фундація «Захист прав дітей» продовжили заходи партнерського проєкту «Відкриті уроки футболу» для регіональних асоціацій футболу в Івано-Франківській, Львівській і Чернівецькій областях.

Футбольна частина проєкту спрямована на психосоціальну підтримку дітей ВПО та місцевих дітей, постраждалих від війни. Проєкт включає компоненти психологічної підтримки та навчання безпечної поведінки в умовах війни та її наслідків — мінімізації ризиків від вибухонебезпечних предметів, мін, надзвичайних ситуацій тощо. Завдяки партнерам у громадах-учасниках з’явиться велика кількість спортивного інвентарю й екіпіровки, які будуть використані для подальших регулярних занять із дітьми в межах проєкту.

Нагадаємо, що нещодавно в межах партнерського проєкту вже були задіяні Миколаїв і Буськ на Львівщині, Галич і Надвірна на Івано-Франківщині та Зруб-Комарівський і Панка на Буковині.

Продовження проєкту відбувається восени в Косові на Івано-Франківщині, Соснівці на Львівщині та Верхніх Петрівцях Чернівецької області.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
28.12.2022 11:00

«Відкриті уроки футболу» завітали до Олександрії

В Олександрії на базі мультипрофільного ліцею відбулися «Відкрит...

19.12.2022 14:01

Інклюзивні футбольні секції проєкту УАФ запроваджено на Волині

Проєкт УАФ «Інклюзивні футбольні секції» запроваджено в Лу...

12.12.2022 11:00

«Відкриті уроки футболу» побували в селі Забороль, що на Волині

Продовжуємо знайомити вас із заходами в межах проєкту УАФ «Відкр...

06.12.2022 11:00

«Відкриті уроки футболу» продовжують крокувати Буковиною

Продовжуємо знайомити вас із заходами в межах проєкту УАФ «Відкр...

Підписатися на новини