«Відкриті уроки футболу» продовжилися в межах партнерського проєкту Данської ради у справах біженців і фундації «Захист прав дітей»
Данська рада у справах біженців (DRC) та Всеукраїнська фундація «Захист прав дітей» продовжили заходи партнерського проєкту «Відкриті уроки футболу» для регіональних асоціацій футболу в Івано-Франківській, Львівській і Чернівецькій областях.
Футбольна частина проєкту спрямована на психосоціальну підтримку дітей ВПО та місцевих дітей, постраждалих від війни. Проєкт включає компоненти психологічної підтримки та навчання безпечної поведінки в умовах війни та її наслідків — мінімізації ризиків від вибухонебезпечних предметів, мін, надзвичайних ситуацій тощо. Завдяки партнерам у громадах-учасниках з’явиться велика кількість спортивного інвентарю й екіпіровки, які будуть використані для подальших регулярних занять із дітьми в межах проєкту.
Нагадаємо, що нещодавно в межах партнерського проєкту вже були задіяні Миколаїв і Буськ на Львівщині, Галич і Надвірна на Івано-Франківщині та Зруб-Комарівський і Панка на Буковині.
Продовження проєкту відбувається восени в Косові на Івано-Франківщині, Соснівці на Львівщині та Верхніх Петрівцях Чернівецької області.
«Відкриті уроки футболу» завітали на Житомирщину
У Житомирській області в межах проєкту «Відкриті уроки футболу&r...
«Відкриті уроки футболу» завітали у Дрогобич, що на Львівщині
На Львівщині відбулися перші цього року заняття в межах традиційного в...
На Харківщині відбулися тренінги для юних футболістів у межах проєкту Spirit of Soccer
7 травня для юних футболістів міста Красноград та селища Краснопавлівк...
Вадим Костюченко: «Відкриті уроки футболу» виконують важливу місію підтримки дітей, які постраждали від війни»
Завершується цьогорічний сезон спільного соціального проєкту Українськ...