19 українських та іноземних спеціалістів за підсумками тренерських курсів Центру ліцензування УАФ отримали дипломи УЄФА категорії PRO

Сьогодні у Львові велика група слухачів тренерських курсів Центру ліцензування УАФ отримала дипломи УЄФА категорії PRO.

19 січня 2021 року навчання на курсах Центру ліцензування УАФ розпочали 19 претендентів на тренерські дипломи найвищого ґатунку. Усі вони успішно пройшли повний курс і сьогодні завершили заняття й отримали дипломи УЄФА категорії PRO. 

Фото прес-служби УАФ

Відзначимо, що через повномасштабне вторгнення росії в Україну курси затрималися на два місяці, але все ж, незважаючи на бойові дії та з огляду на рішення щодо проведення чемпіонату країни сезону-2022/2023, їх вдало завершили.

Окрім вітчизняних фахівців, навчання пройшли слухачі з-за кордону, зокрема з Бразилії, Австрії, Сербії та Ліхтенштейну. З урахуванням цього фактору та загальної ситуації, що склалася в Україні останніми днями, завершальний етап лізензування було проведено 10—12 жовтня у Львові на базі футбольного клубу «Рух». Завершення навчання в Україні в ці надзвичайно важкі часи привітали і в УЄФА. 

Наголосимо, що тренерський диплом УЄФА категорії PRO серед інших отримав і наставник молодіжної збірної України Руслан Ротань.

Список тренерів, які завершили курси за програмою «PRO-диплом УЄФА» (2021—2022) 

 Прізвище , ім’я, по батькові
1  Бєлаков Володимир Олегович
2  Бицюра Віктор Григорович
3  Богатир Віктор Миколайович
4  Венглінський Олег Миколайович
5  Гнатів Роман Михайлович
6  Гусєв Олег Анатолійович
7  Дейкунов Олег Васильович
 8   Жилмар Тадеу да Сільва
9  Зарицький Михайло Юрійович
10  Климовський Ігор Петрович
11  Костюк Ігор Володимирович
12  Кудзієва Олена Юріївна
13  Левченко Віталій Григорович
14  Любенович Желько
15  Ніколіні Карло
16  Ротань Руслан Петрович
17  Сукіасян Ерванд Гарсеванович
18  Федик Іван Зінонович
19  Цимбал Микола Володимирович

Керівник Центру ліцензування УАФ Валерій Шамардін залишився задоволеним роботою нових дипломантів: «Вони гідно працювали ці два роки — як у мікрогрупах, так і в режимі зворотного зв'язку. Кожен провів теоретичні та практичні заняття, мав стажування в клубах. Найголовніше, що багато хлопців навчилися вести справжній діалог на професіональному рівні. Вони отримали різні оцінки, але загалом їхній об'єм роботи був дуже великим. Крім того, я наголосив, що навчання на цьому не завершується. У подальшому все залежатиме від самоосвіти та набутого досвіду. Сьогодні виходить багато спеціальної літератури, є матеріали в Інтернеті, тож треба продовжувати й удосконалювати свої знання».

Самі ж новоспечені фахівці сповнені ентузіазму й прагнуть посилити конкуренцію серед тренерів професіональних ліг України.

Фото прес-служби УАФ

Зазначимо, що наступна група з 20-ти претендентів на отримання тренерських дипломів УЄФА категорії PRO вже пройшла співбесіду, і їхні документи відправлені на розгляд УЄФА. Перші заняття з ними планується провести перед початком ЧС-2022. Повний курс, як завжди, триватиме два роки.

Підписатися на новини