Андрій Павелко зустрівся зі звільненим із полону росіян арбітром УАФ Дмитром Кубряком

Президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко запросив до Будинку футболу нещодавно звільненого з російського полону арбітра УАФ, нейрохірурга Дмитра Кубряка. Дмитро, який зараз відновлюється після пережитого в одному зі столичних госпіталів, радо прийняв запрошення.

Дмитро Кубряк був у числі добровольців, які наприкінці березня зголосилися поїхати в оточений Маріуполь. Як медик Дмитро допомагав пораненим воїнам, що перебували в укритті на «Азовсталі». У квітні він разом із захисниками Маріуполя потрапив у полон, де пробув близько п'яти місяців. 

Фото Павла Кубанова

Під час розмови Андрій Павелко та Дмитро Кубряк згадали свою першу зустріч, яка відбулася ще в березні в госпіталі Дніпра. Також вони обговорили перспективи продовження Дмитром кар’єри арбітра. Але зараз для звільненого героя насамперед важливо пройти повне відновлення й курс реабілітації. За словами Дмитра, пережити всі складнощі, з якими він стикався в полоні, допомогла постійна підтримка, яку він відчував від футбольної спільноти.

Фото Павла Кубанова

«Андрій Васильович постійно був на зв’язку з моєю родиною й підтримував протягом усіх п'яти місяців. Мені поки що важко оцінити масштаб роботи, яку було проведено, але я надзвичайно вдячний за все, що було зроблено. Президент УАФ був першим, із ким я спілкувався після того, як був звільнений із полону. Важко описати емоції, які відчув тоді, коли знову побачив українську символіку й почув рідну українську мову», — розповідає Дмитро Кубряк. 

Фото Павла Кубанова

За його словами, він на власному досвіді переконався, наскільки цінним для футбольної спільноти й України загалом є кожен українець. «На відміну від наших ворогів, які постійно повторюють, що своїх не кидають, але на практиці вважають своїх співвітчизників гарматним м’ясом, для України кожен її громадянин є найвищою цінністю. Під час перебування в полоні я відчував цю підтримку щодня, щохвилини, і це додавало сил і допомогло пережити неволю», — поділився емоціями Дмитро. 

Фото Павла Кубанова

Своєю чергою Андрій Павелко подякував Дмитрові за хоробрість, патріотизм та приклад, який надихатиме багатьох українців. «Дякую Дмитру за характер, хоробрість і патріотизм, які він проявляв навіть перед загрозою його життю! Я особисто й уся наша команда вірили, що вдасться звільнити нашого побратима, і завдяки нашим воїнам, Президенту України, командуванню збройних сил це вдалося, за що всім їм дуже вдячний. Упевнений, що після відновлення Дмитро успішно продовжить кар’єру арбітра в Україні, а із часом, вірю, зможе працювати й на міжнародних матчах», — зазначив Андрій Павелко.  

НОВИНИ ПО ТЕМІ
21.10.2022 18:30

Андрій Павелко провів засідання комітетів УЄФА

Під час робочої поїздки до штаб-квартири УЄФА у Ньйоні президент Украї...

09.10.2022 16:27

Андрій Павелко: «Тільки результати в нашій групі покажуть, був цей жереб гарним чи поганим»

Президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Па...

07.10.2022 10:00

Вітаємо президента УАФ Андрія Павелка з днем народження!

Щиро вітаємо керівника Української асоціації футболу, члена Виконкому...

Підписатися на новини