Збірна України з пляжного футболу поступилася Японії в першому товариському матчі

Сьогодні в Акасі збірна України з пляжного футболу провела перший товариський матч із національною командою Японії.

Підопічні Миколи Костенка прибули до Японії 27 вересня на запрошення Японської футбольної асоціації. Після трьох днів навчально-тренувального збору сьогодні на майданчику Okura Beach Park в Акасі синьо-жовті зустрілися в товариському поєдинку зі збірною Японії, яка посідає четверте місце в рейтингу BSWW (Україна — на 17-й позиції).

Перший період пройшов за ігрової переваги господарів, які завдали кількох небезпечних ударів по воротах українців, однак розпечатати їх не змогли.

А от на початку другої 12-хвилинки капітан і граючий тренер збірної Японії Озу Морейра здійснив чудовий удар із дальньої відстані, перед яким Андрій Неруш виявився безсилим. 1:0. Утім, не пройшло й хвилини, як наша команда відповіла не менш видовищним голом. Ножицями із центра поля забив Ігор Левченко.

У перші дві хвилини третього періоду суперники обмінялися голами. Спочатку Дмитро Войтенко ударом із лівого флангу вивів Україну вперед, однак невдовзі Такакі Оба продемонстрував майстерність японців у виконанні ножиць — 2:2. А ще за три хвилини Такуя Акагума з гострого кута потужно увігнав м'яч у сітку наших воріт. На 32-й же хвилині Сусей Ямагучі ударом із центральної зони забив четвертий гол господарів і поставив у зустрічі крапку.

Отже, 4:2 — перемога збірної Японії.

Товариський матч національних збірних із пляжного футболу

Японія — Україна — 4:2

Голи: Озу Морейра (15), Оба (26), Акагума (29), Ямагучі (32) — Левченко (16), Войтенко (25).

Україна: Неруш, Коваленко, Корнійчук, Войток, Медвідь, Войтенко, Заворотний, Пашко, Левченко, Вербицький, Борсук, Щитник.

Другий контрольний матч між збірними Японії та України відбудеться завтра, 2 жовтня, також в Акасі (початок — о  8.00 за київським часом).

11.04.2024 10:00

Збірна України з пляжного футболу піднялася на одну сходинку у світовому рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) оновила рейтинг чоловічи...

14.03.2024 12:00