Призначено офіційних осіб на матчі 5-го туру Vbet Ліги

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на матчі 5-го туру Vbet Ліги сезону-2022/2023.

5 тур

30.09.2022

«Верес» — «Рух». Рівне. «Авангард». 13.00. Арбітр — Солов'ян О. М. (Київ), асистенти арбітра — Чопілко Т. Г. (Київська обл.), Синишин Ю. Т. (Івано-Франківськ), четвертий арбітр — Деревінський О. О. (Хмельницький), спостерігач арбітражу — Абросимов Є. О. (Одеса). Делегат УАФ — Таран А. М. (Київська обл.).

«Металіст 1925» — «Колос». Київ. НСК «Олімпійський». 17.00. Арбітр — Іванов Ю. В. (Донецька обл.), асистенти арбітра — Романов Д. М. (Дніпро), Беркут О. А. (Суми), четвертий арбітр — Кальонов О. О. (Івано-Франківськ), спостерігач арбітражу — Геренда Є. Б. (Калуш). Делегат УАФ — Бухаленков С. О. (Київ).

01.10.2022

«Інгулець» — «Ворскла». Київ. НТК ім. В. Баннікова. 13.00. Арбітр — Новохатній В. В. (Київ), асистенти арбітра — Чос М. В. (Київ), Дашко О. В. (Київська обл.), четвертий арбітр — Козиряцький М. С. (Запоріжжя), спостерігач арбітражу — Шандор А. А. (Львів). Делегат УАФ — Іванченко Ю. О. (Київська обл.).

«Львів» — «Дніпро-1». Львів. «СКІФ». 15.00. Арбітр — Шурман Д. Л. (Київська обл.), асистенти арбітра — Марулін С. Ю. (Херсонська обл.), Журибіда В. В. (Луцьк), четвертий арбітр — Омельченко О. В. (Слов'янськ), спостерігач арбітражу — Хіблін І. М. (Хмельницький). Делегат УАФ — Бондаренко Ю. В. (АР Крим).

«Металіст» — «Шахтар». Львів. «Арена Львів». 17.00. Арбітр — Пасхал І. Ю. (Херсон), асистенти арбітра — Шлончак С. М. (Черкаси), Корнійко О. С. (Миргород), четвертий арбітр — Дердо О. В. (Чорноморськ), спостерігач арбітражу — Задіран С. М. (Дніпро). Делегат УАФ — Погорілий М. І. (Черкаси).

02.10.2022

«Минай» — «Динамо». Минай. «Минай-Арена». 13.00. Арбітр — Шандор О. А. (Львів), асистенти арбітра — Нижник В. О. (Вінниця), Матяш В. В. (Донецьк), четвертий арбітр — Копієвський В. В. (Кропивницький), спостерігач арбітражу — Шмигельський О. В. (Львів). Арбітр ВАА — Коваленко А. А. (Полтава), асистент ВАА — Скрипка А. М. (Кропивницький), спостерігач ВАА — Мосейчук Ю. Ю. (Чернівці). Делегат УАФ — Понайда С. І. (Львів).

«Чорноморець» — «Олександрія». Одеса. «Чорноморець». 15.00. Арбітр — Блавацький Р. А. (Львів), асистенти арбітра — Думенко В. П. (Харків), Клименко Т. А. (Київ), четвертий арбітр — Абдула А. Б. (Харків), спостерігач арбітражу — Зубарев О. Г. (Слов'янськ). Делегат УАФ — Прозоровський М. П. (Вінниця).

«Зоря» — «Кривбас». Київ. «Динамо» ім. В. В. Лобановського. 17.00. Арбітр — Балакін М. О. (Київська обл.), асистенти арбітра — Чертоляс М. В. (Херсон), Запороженко Д. І. (Запоріжжя), четвертий арбітр — Кривушкін Д. В. (Харків), спостерігач арбітражу — Ярмолинський Л. М. (Київська обл.). Делегат УАФ — Сімонов Г. Ф. (Київ).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
29.11.2022 16:33

Призначено офіційних осіб на перенесені матчі 7-го туру Vbet Ліги

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на пе...

29.11.2022 13:00

Призначено офіційних осіб на перенесений матч 8-го туру Vbet Ліги

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на пе...

25.11.2022 11:38

Призначено офіційних осіб на матчі 15-го туру Vbet Ліги

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на ма...

18.11.2022 14:30

У режимі онлайн-конференції відбувся навчальний семінар з арбітрами Прем'єр-ліги

У середу, 16 листопада за підсумками останніх восьми турів (з 6-го по...

Підписатися на новини