Олександр Зубков: «Виграти у вірмен було дуже важливо! Більше того — треба було виграти впевнено»

Учора, 24 вересня в Єревані в матчі Ліги націй-2022/2023 збірна України розгромила команду Вірменії (5:0).

Півзахисник донецького «Шахтаря» Олександр Зубков став автором забитого м'яча та двох результативних передач. Хавбек синьо-жовтих прокоментував результат зустрічі.

«Це був для мене дебютний гол в офіційній грі за збірну України. Я також пам'ятаю, що забивав Північній Ірландії в товариському поєдинку. Сьогодні ж ми продемонстрували хороший футбол. У першому таймі ми дещо придивлялися один до одного. Останній матч Вірменія грала в п'ять захисників, а на цей поєдинок вийшла із чотирма гравцями лінії оборони. Тому десь задовго розбиралися, як із ними грати. Добре, що вдалося забити першими, й уже після перерви було легше.

Якщо брати всі наші м'ячі, забиті сьогодні, то в декількох випадках їм передували дуже гарні комбінації. Особливо хороша комбінаційна гра була перед четвертим голом. Вирішальними в матчі з Вірменією, на мою думку, був другий м'яч, а також вдалі заміни, які підсилили нашу гру. Виграти у вірмен сьогодні було дуже важливо. Більше того — треба було виграти впевнено, щоб реабілітуватися після минулого поєдинку, із Шотландією. Тому тепер із гарним настроєм будемо готуватися до нової зустрічі із цією командою. Це буде найважлівіша гра в цьому турнірі.

Я почуваюся добре, відіграв близько 70-ти хвилин. Зараз мої фізичні кондиції на належному рівні», — сказав Олександр Зубков.

Нагадаємо, що поєдинок 6-го туру групового раунду Ліги націй між збірними України та Шотландії відбудеться 24 вересня в Кракові (початок — о 21.45 за київським часом).

21.02.2024 13:00

Суперник у Лізі націй. Програма матчів збірної Грузії в межах підготовки до поєдинків з Україною

Збірна Грузії, з якою Україна двічі зустрінеться восени в розіграші Лі...

19.02.2024 15:15

Суперник у Лізі націй. Програма матчів збірної Албанії в межах підготовки до поєдинків з Україною

Збірна Албанії, з якою Україна двічі зустрінеться восени в розіграші Л...

18.02.2024 13:14

Суперник у Лізі націй. Програма матчів збірної Чехії в межах підготовки до поєдинків з Україною

Збірна Чехії, з якою Україна двічі зустрінеться восени в розіграші Ліг...

08.02.2024 07:00

Жеребкування Ліги націй-2024/2025. Національна збірна України — в очікуванні суперників у дивізіоні В

У четвер, 8 лютого в Парижі відбудеться церемонія жеребкування Лі...