U‑17: юнацька збірна України в контрольному матчі поступилася «Олександрії»

Юнацька збірна України U‑17 сьогодні на НТБ «Динамо» у Віті-Литовській провела перший цього сезону товариський поєдинок.

Матч із представником УПЛ, «Олександрією», відбувся в межах першого навчально-тренувального збору синьо-жовтих, який розпочався 17-го й триватиме до 26 вересня. Він присвячений підготовці до матчів кваліфікаційного раунду відбору Євро-2023 (U-17).

Наставник збірної України U‑17 Юрій Мороз викликав на збір 28 виконавців, тож сьогоднішній матч він використав для перегляду майже всіх своїх підопічних. Їм протистояла доросла команда «Олександрії», яка хоч і вийшла напівдублюючим складом, але поступово протягом зустрічі випускала на поле й лідерів. Зазначимо, що поєдинок розпочався із 20-хвилинною затримкою через повітряну тривогу.

Відразу ж різниця у віці далася взнаки, і вже на 25-й хвилині олександрійці вели з рахунком 3:0. Відзначилися Юрій Копина, Олександр Мартинюк та Вікентій Волошин. На 41-й хвилині збірники мали шанс один гол відіграти, однак на влучний удар Владислава Калина зреагував кіпер «Олександрії». За дві хвилини нападник синьо-жовтих ще раз загрожував воротам суперника, однак м'яч ковзнув повз стійку воріт.

Після перерви Юрій Мороз повністю змінив склад збірної, і на початку тайму Кирило Осипенко мав хорошу можливість відзначитися, але його удару також не вистачило влучності. Натомість на 52-й хвилині Юрій Копина довів рахунок до 4:0. На 60-й хвилині Данило Кайдалов наважився на удар метрів з 25-ти, і знову фортуна була на боці олександрійців.

Отже, 0:4 — поразка збірної України U-17.

Товариський матч

Україна (U-17) — «Олександрія» — 0:4 (0:3)

Голи: Копина (5, 52), Мартинюк (10), Волошин (25).

Україна U-17 (1 тайм): Суркіс, Руденко, Коробов, Захарченко, Дикий, Іщенко, Білий, Хан, Пашко, Калин, Шолупець.

Україна U-17 (2 тайм): Бакус, Дігтярь (Безручук, 85), Гаража, Вернаттус, Кожушко, Сметана, Цуканов (Синчук, 85), Осипенко, Кайдалов, Лобко (Красніков, 75), Коваль.

Окрім сьогоднішнього матчу проти «Олександрії», збірна України U-17 на період НТЗ запланувала ще й спаринг із «Колосом», який відбудеться 26 вересня.

Євро-2023 (U-17). Кваліфікаційний раунд. Група 2

Юнацька збірна України потрапила до групи 2, де зустрінеться з командами Боснії і Герцеговини, Азербайджану та Ліхтенштейну. Міні-турнір проходитиме із 24-го до 30 жовтня 2022 року в Боснії і Герцеговині на стадіоні «Младость» у Какані та в тренувальному центрі місцевої футбольної федерації в Зениці.

24.10.2022

Боснія і Герцеговина — Ліхтенштейн (14.30)

Азербайджан — Україна (14.30)

27.10.2022

Боснія і Герцеговина — Азербайджан (14.30)

Україна — Ліхтенштейн (14.30)

30.10.2022

Україна — Боснія і Герцеговина (14.30)

Ліхтенштейн — Азербайджан (14.30)

Група 1: Португалія, Словенія, Фарерські о-ви, Казахстан.

Група 2: Боснія і Герцеговина, Україна, Азербайджан, Ліхтенштейн.

Група 3: Англія, Ізраїль, Грузія, Литва.

Група 4: Шотландія, Чехія, Північна Ірландія, Мальта.

Група 5: Австрія, Польща, Чорногорія, Андорра.

Група 6: Бельгія, Данія, Румунія, Естонія.

Група 7: Швеція, Хорватія, Уельс, Албанія.

Група 8: Італія, Греція, Фінляндія, Косово.

Група 9: Франція, Ісландія, Північна Македонія, Люксембург.

Група 10: Ірландія, Норвегія, Білорусь, Вірменія.

Група 11: Сербія, Кіпр, Гібралтар.

Група 12: Німеччина, Словаччина, Латвія, Молдова.

Група 13: Туреччина, Швейцарія, Болгарія, Сан-Марино.

Дві перші команди кожної групи та чотири найкращі володарі третіх місць (за результатами матчів із першою та другою командами групи) приєднаються в елітному раунді відбору до Нідерландів та Іспанії. Збірна Угорщини здобула пряму перепустку до фінальної стадії Євро-2023 (U-17) на правах господаря турніру.

24.03.2019 19:58

U-17: остаточно визначився склад юнацької збірної України для участі в еліт-раунді Євро-2019

В юнацької збірної України (футболісти не старші 2002 року народження)...

27.02.2019 16:38

U-17: юнацька збірна України виграла в команди Ізраїлю завдяки голу на 90-й хвилині

У другому товариському матчі підопічні Володимира Єзерського виявилися...

25.02.2019 19:46

U-17: юнацька збірна України здобула вольову нічию в поєдинку з командою Ізраїлю

Сьогодні юнацька збірна України U-17 (футболісти не старші 2002 р...

18.10.2018 17:10

U-17: кадровий фундамент успіху юнацької збірної України у кваліфікації Євро-2019

Футболісти 2002 року народження у складі збірної України U-17 у другій...