Едуард Соболь: «Лікарі наполягають на видаленні гематоми, кажучи, що в подальшому можуть бути ускладнення»

Учорашній вихід на заміну у грі «Брюгге» Едуарда Соболя в поєднанні з попереднім повідомленням про неможливість захисника допомогти збірній України у вересневих матчах Ліги націй викликав чималий суспільний резонанс.

Відтак сам гравець вирішив роз’яснити ситуацію для того, аби уникнути непорозумінь:

— Уже місяць я відчуваю дискомфорт в області паху. Після обстеження в мене була виявлена гематома. Клубні медики очікували, що ця проблема вирішиться раніше, але так не сталося. І от буквально вчора головний лікар «Брюгге» сказав мені, що для того, аби уникнути можливих ускладнень у майбутньому, необхідно викачати кров з ураженої зони.

Після такої процедури я не зможу тренуватися щонайменше п'ять днів. Саме цю інформацію я одразу повідомив головному тренеру національної команди Олександру Петракову. Зрозуміло, що повернення до тренувального процесу лише за два дні до заключного, третього матчу Ліги націй (і це у випадку, якщо загоєння відбуватиметься без ускладнень) робить мої шанси взяти участь у грі мізерними.

Але хочу наголосити — я готовий навіть після процедури приїхати до табору збірної й чекати, поки рана загоїться, навіть не маючи можливості тренуватися. Олександр Васильович, зрозумівши суть питання, сказав, що в цих матчах я не зможу допомогти збірній, і це відповідає дійсності. Хоч би як прикро мені було це усвідомлювати...

— Однак учора ти вийшов на заміну в поєдинку «Брюгге»…

— Наразі ця проблема спричиняє відчутний дискомфорт, однак у разі необхідності я можу вийти на поле. Тому головний тренер вніс мене до заявки й випустив на заключні 20 хвилин гри.

Однак лікарі наполягають на видаленні гематоми, кажучи, що в подальшому можуть бути ускладнення. Діагноз клубного лікаря я надав лікарям збірної, і вони погодилися із цим, оцінивши можливі ризики та наслідки. Тож мені просто необхідно зробити цю процедуру для того, щоб продовжити грати у футбол.

Олександр Гливинський, прес-секретар національної збірної України

НОВИНИ ПО ТЕМІ
10.11.2022 09:00

Едуард Соболь допоміг своєму «Брюгге» вийти до 1/8 фіналу Кубку Бельгії

В 1/16 фіналу Кубку Бельгії «Брюгге» футболістів збірної У...

25.10.2022 10:00

Едуард Соболь подовжив угоду з бельгійським «Брюгге»

Бельгійський футбольний клуб «Брюгге» повідомив про подовж...

17.09.2022 23:50

Едуард Соболь не допоможе збірній України у вересневих матчах Ліги націй

Захисник бельгійського «Брюгге» Едуард Соболь отримав ушко...

06.08.2022 10:00

Едуард Соболь відіграв трохи більше 15-ти хвилин за «Брюгге» в чемпіонаті Бельгії

У третьому турі чемпіонату Бельгії «Брюгге» захисника збір...

Підписатися на новини