Українська асоціація футболу продовжує співпрацю з Київським військовим ліцеєм ім. Івана Богуна

16 вересня до славетного Київського військового ліцею ім. Івана Богуна завітали перші віце-президенти Української асоціації футболу Анатолій Демяненко, Олег Протасов та Вадим Костюченко.

Візити представників УАФ до ліцею є регулярними. Але цей був особливим — потрібно було привітати з початком нового навчального року ліцеїстів, яки вступили до навчального закладу під час повномасштабної війни з росією.  

Фото Павла Кубанова

Під час зустрічі з начальником ліцею, Героєм України генерал-майором Ігорем Гордійчуком було наголошено на тісній багаторічній співпраці УАФ та ліцею в питанні розвитку дитячого футболу та підтримки дітей-сиріт і дітей учасників бойових дій, які зараз захищають нашу Батьківщину від рашистських загарбників.

Фото Павла Кубанова

Під час бесіди з Ігорем Гордійчуком гості передали вітання від президента УАФ, члена Виконкому УЄФА Андрія Павелка й обговорили перспективи подальшої співпраці та підтримки розвитку футболу й футбольної інфраструктури в навчальному закладі, проведення спільних заходів. Зокрема УАФ допоможе в організації та проведенні ІІ Всеукраїнського турніру з міні-футболу «Кубок пам'яті Героя України Андрія Кизила» серед ліцеїстів країни.

Фото Павла Кубанова

Поспілкувавшись з очільником ліцею, гості оглянули спортивну базу закладу, зокрема міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям 42 х 22 м, критий манеж із міні-футбольним полем зі штучним покриттям, а також спортивну арену ім. Героя України Андрія Кизила зі штучним футбольним полем 60 х 40 м.

Фото Павла Кубанова

Наразі на арені триває реконструкція трибун.

За підсумками зустрічі було ухвалено рішення продовжити співпрацю між Київським військовим ліцеєм ім. Івана Богуна та Українською асоціацією футболу та окреслено напрямки взаємодії з навчальним закладом.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
23.11.2022 11:00

Координаційний центр УАФ передав гуманітарну допомогу мешканцям Херсона й воїнам на Бахмутському напрямку

Координаційний центр Української асоціації футболу під керівництвом пр...

23.11.2022 08:00

Українська команда здобула нагороду FIFPRO Fair Play Award

Українська команда здобула нагороду FIFPRO Fair Play Award за позитивн...

21.11.2022 10:00

Координаційний штаб УАФ у Дніпрі навідався до дітей-переселенців у медіаакадемії «Добро тут»

Цими вихідними команда регіонального Координаційного штабу УАФ навідал...

19.11.2022 15:30

Команда журналістів «Еспресо TV» — переможець турніру з міні-футболу WhiteBIT Media Cup 2022

19 листопада з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’я...

Підписатися на новини