Жіноча збірна України з пляжного футболу посіла в Євролізі-2022 четверте місце

У матчі за третє місце Євроліги-2022 в Кальярі жіноча збірна України з пляжного футболу поступилася команді Португалії.

У першому періоді, який пройшов у рівній боротьбі, суперниці м'ячів не забивали. На початку ж другої 12-хвилинки португалки вийшли вперед завдяки автоголу Юлії Костюк. Під завісу періоду Кароліна подвоїла перевагу своєї команди. А в заключному ігровому відрізку Еріка забила третій м'яч і встановила остаточний результат зустрічі. Тож 3:0 — перемога збірної Португалії.

Таким чином, підопічні Юрія Клименка завершили цьогорічну Євролігу на четвертому місці, виборовши перепустку на Європейські ігри 2023 року в Кракові.

Євроліга-2022 з пляжного футболу. Жінки. Дивізіон А

Матч за 3-є місце

Португалія — Україна — 3:0

Голи: Костюк (15, автогол), Кароліна (23), Еріка (27).

Україна: Терех, Воловенко, Дехтяр, Костюк, Василюк, Кліпаченко, Кирильчук, Крамна, Дубицька, Випасняк, Тихонова.

А переможцем Євроліги-2022 стала Іспанія, яка перемогла Італію — 2:0.

17.01.2024 16:01

Жіноча збірна України з пляжного футболу продовжує перебувати в топ-3 світового рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) уперше у 2024 році онови...

14.12.2023 13:01

2023: підсумки року для жіночої збірної України з пляжного футболу

2023 року жіноча збірна України з пляжного футболу взяла участь у двох...

06.10.2023 15:04

Юрій Клименко: «Євроліга стала для нас стимулом до визначної перемоги в Кубку чемпіонів світу»

Головний тренер жіночої збірної України з пляжного футболу та команди...