Жіноча збірна України з пляжного футболу виборола срібло кваліфікації Всесвітніх пляжних ігор

У фінальному поєдинку відбору до Всесвітніх пляжних ігор 2023 року жіноча збірна України з пляжного футболу в напруженій боротьбі поступилася Англії. 

Сьогодні підопічні Юрія Клименка, що вже забезпечили собі перепустку на Всесвітні пляжні ігри 2023 року, які проходитимуть із 6-го до 12 серпня на індонезійському острові Балі, у фінальному двобої за золото європейської кваліфікації зійшлися з Англією.

Перший період зустрічі виявився дуже нервовим і, незважаючи на численні моменти в обох команд, завершився нульовою нічиєю. На початку другої 12-хвилинки англійки додали обертів, і в середині періоду наша оборона не витримала. Джемма Хіллер та Моллі Кларк протягом двох хвилин зуміли розписатися у воротах Анастасії Терех.

Заключний ігровий відрізок почався з гола Сари Кемпсон та вилучення Юлії Костюк, що звело до мінімуму шанси наших дівчат відігратися. Це їм, на жаль, і не вдалося. У підсумку поразка — 0:3.

Таким чином, жіноча збірна України посіла друге місце в європейській кваліфікації Всесвітніх пляжних ігор 2023 року. Першою стала Англія, третьою — Іспанія, яка в малому фіналі здолала Італію (5:3).  

Всесвітні пляжні ігри 2023 року. Європейська кваліфікація. Жінки

04.09.2022

Фінал

Англія — Україна — 3:0 

Голи: Хіллер (18), Кларк (19), Кемпсон (25).

Україна: Терех, Воловенко, Дехтяр, Костюк, Василюк, Кліпаченко, Кирильчук, Крамна, Дубицька, Випасняк, Тихонова.

На 26-й хвилині вилучена Костюк (Україна).

Матч за 3-є місце

Іспанія — Італія — 5:3

Всесвітні пляжні ігри 2023 року

Всесвітні пляжні ігри проходитимуть в Індонезії, на Балі, із 6-го до 12 серпня 2023 року. У чоловічому фінальному турнірі гратимуть 16 команд, а в жіночому — 12. До 2 липня 2023 року мають відбутися п’ять континентальних кваліфікаційних турнірів, і найкращі команди отримають місця на Всесвітніх пляжних іграх.

Розподіл місць за континентальними конфедераціями в чоловіків:

УЄФА (Європа) — 5 команд;

КОНМЕБОЛ (Південна Америка) — 3 команди;

КАФ (Африка) — 2 команди;

КОНКАКАФ (Північна та Центральна Америка) — 2 команди;

АФК (Азія) та ​​ОФК (Океанія) — 2 команди.

Розподіл місць за континентальними конфедераціями в жінок:

УЄФА (Європа) — 4 команди;

КОНМЕБОЛ (Південна Америка) — 2 команди;

КАФ (Африка) — 1 команда;

КОНКАКАФ (Північна та Центральна Америка) — 2 команди;

АФК (Азія) та ​​ОФК (Океанія) — 1 команда.

Крім того, у фіналі Всесвітніх пляжних ігор 2023 року візьмуть участь чоловіча й жіноча збірні Індонезії як господарі змагань, а також по одній спеціально запрошеній команді, що не проходили кваліфікаційні турніри. 

Якщо національний олімпійський комітет якогось із учасників відмовиться або не підтвердить свою участь до 2 липня 2023 року, то це місце на турнірі буде передано наступній команді з найвищим рейтингом на континенті.

Якщо ж до 2 липня 2023 року не відбудеться континентальний відбірний турнір, то для визначення команд-учасниць буде використовуватися світовий рейтинг пляжного футболу станом на 1 липня 2023 року.

Додамо, що чинними переможцями Всесвітніх пляжних ігор є команди Бразилії (у чоловіків) та Іспанії (у жінок), які здобули титули 2019 року в Катарі.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
12.11.2022 14:31

Жіноча збірна України з пляжного футболу посіла на турнірі в Саудівській Аравії четверте місце

Сьогодні в Саудівській Аравії жіноча збірна України з пляжного фу...

09.11.2022 15:43

У першому матчі Neom Beach Soccer Cup 2022 жіноча збірна України з пляжного футболу поступилася Бразилії

Сьогодні в Саудівській Аравії жіноча збірна України з пляжного футболу...

Підписатися на новини