Андрій Шевченко отримав від Володимира Зеленського відзнаку «Національна легенда України»

Президент України Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська взяли участь у церемонії нагородження видатних українців відзнакою Глави Держави «Національна легенда України».

«Другий рік поспіль ми відзначаємо прекрасних талановитих і героїчних громадян нашої держави такою відзнакою. Але за цей рік її сенс дещо змінився — ми відзначаємо не лише легендарних представників України в музиці, театрі, спорті. Російська Федерація змінила зміст нашого життя, тому сьогодні ми відзначаємо всіх тих, хто щодня як усередині держави, так і зовні захищає нашу незалежність, суверенітет своїм талантом і своєю роботою — різною, але надзвичайно важливою», — зауважив Президент України.

Цього року за визначні особисті заслуги у становленні незалежної України та зміцненні її державності, захисті вітчизни та служінні українському народові, вагомий внесок у розвиток національної освіти, мистецтва, спорту, охорони здоров'я, багаторічну плідну громадську діяльність відзнакою президента «Національна легенда України» нагороджено дев’ятьох українців, трьох із них — посмертно.

Відзнаку отримав і найкращий футболіст Європи 2004 року, головний тренер національної збірної України з футболу у 2016—2021 роках, Герой України Андрій Шевченко.

«Легенда київського «Динамо» і збірної України, переможець Ліги чемпіонів і володар «Золотого м’яча»... Його ім’я включено до списку ста найкращих футболістів в історії. Ці та багато інших титулів прославили його на весь світ, а зараз допомагають йому гуртувати весь світ задля підтримки й допомоги Україні. Амбасадор платформи UNITED24, наш великий спортсмен, великий чемпіон, наша легенда Андрій Шевченко», — сказав під час церемонії Володимир Зеленський.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
30.11.2021 00:09

Аргентинець Ліонель Мессі став володарем «Золотого м’яча»-2021

Сьогодні в Парижі аргентинського нападника французького «ПС...

24.08.2021 19:36

Андрій Шевченко нагороджений орденом князя Ярослава Мудрого

Згідно з Указом Президента України Володимира Зеленського від 23 серпн...

04.07.2021 02:03

Андрій Шевченко: «Збірна Англії зіграла дуже прагматично й скористалася нашими помилками»

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко провів прес-конференці...

Підписатися на новини