Ліга чемпіонів. «Динамо» в Лодзі в першому матчі третьої кваліфікації здобуло мінімальну перемогу над «Штурмом»

Київське «Динамо» продовжило свій виступ у Лізі чемпіонів перемогою над австрійським «Штурмом» у польській Лодзі.

У другому раунді кваліфікації біло-сині пройшли турецький «Фенербахче», вирвавши перемогу в Стамбулі в додатковий час. Після цього «Динамо» завітало до Ліверпуля, де провело благодійний поєдинок проти «Евертону» Віталія Миколенка. Згодом кияни прибули вже до Лодзі, щоб зіграти в Лізі чемпіонів із віце-чемпіоном Австрії. Нагадаємо, через російське воєнне вторгнення підопічні Мірчі Луческу змушені проводити домашні матчі єврокубків у цьому польському місті.

Нещодавно «Динамо» залишив словенець Вербич, тож його місце у стартовому складі посів Шепелєв. На передматчевій розминці пошкодження зазнав Циганков, таким чином на правому фланзі атаки з’явився Караваєв.

Після обережної гри у стартові хвилини моменти почав створювати «Штурм». Бущану довелося рятувати після ударів Прасса та Гойлунда, на 24-й хвилині австрійці створили ще одну гольову нагоду, але Гойлунд із кількох метрів пробив вище.

Фото sksturm.at

Попри це, невдовзі рахунок відкрило «Динамо», причому в другому матчі ЛЧ поспіль відзначився Караваєв. Дубінчак подав із лівого флангу, Бєсєдін не дотягнувся, а Олександр із лівої пробив точно в кут. Забивши гол, динамівці отримали ігрову перевагу та провели кілька хороших атак, проте господарям не вистачало завершального удару.

По перерві мав момент Бєсєдін, якому скинув м’яч Караваєв, але удар Артема встиг накрити візаві. Пізніше неточними дальніми спробами відзначилися Сидорчук і Шапаренко. На 73-й хвилині Бєсєдін головою замикав подачу Шапаренка — м’яч полетів вище цілі. У підсумку кияни втримали мінімальну перевагу й перемогли — 1:0.

Участь у поєдинку взяли динамівці, які були в заявці в червневих матчах національної збірної України: Бущан, Забарний, Попов (жовта картка), Сидорчук, Шапаренко, Караваєв (гол).

Ліга чемпіонів-2022/2023. Третій кваліфікаційний раунд. Перший матч

«Динамо» (Україна) — «Штурм» (Австрія) — 1:0 (1:0)

Гол: Караваєв (28).

«Динамо»: Бущан, Кендзьора, Забарний, Попов, Дубінчак (Вівчаренко, 71), Сидорчук (к), Шепелєв (Гармаш, 71), Шапаренко, Караваєв, Буяльський, Бєсєдін (Ванат, 83).

Запасні: Нещерет, Бойко, Боль, Яцик, Андрієвський, Кравченко, Тимчик, Сирота.

Тренер: Мірча Луческу.

«Штурм»: Зібенхандль, Газібегович, Аффенгрубер, Вютріх, Данте (Шнегг, 68), Станкович, Гірлендер (к) (Любич, 68), Прасс (Демаку, 78), Хорват, Саркарія, Гойлунд (Ланг, 90).

Запасні: Шютценауер, Джуліані, Боркович, Ороц, Кронбергер, Інголич, Фусейні, Вельс.

Тренер: Крістіан Ільцер.

Арбітр: Франсуа Летексьє (Франція).

Попереджені: Попов (21), Шепелєв (48) — Вютріх (16), Станкович (42), Гірлендер (46).

3 серпня. Лодзь. Стадіон ЛКС.

Матч-відповідь відбудеться у Граці у вівторок, 9 серпня (початок — о 21.30 за київським часом).

10.04.2024 14:01

Донецький «Шахтар» має шанс розпочати Лігу чемпіонів-2024/2025 із групового етапу: роз'яснення УЄФА

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) виступив із роз'ясненням...

15.03.2024 13:19

Ліга чемпіонів. Визначилися суперники «Арсеналу» Зінченка та «Реалу» Луніна у чвертьфіналі

Сьогодні відбулося жеребкування чвертьфіналів та півфіналів Ліги чемпі...

19.01.2024 16:00