Чоловіча студентська збірна України з футзалу стала срібним призером ЧС-2022

У португальських Бразі та Гімарайнші завершився чемпіонат світу з футзалу серед студентських команд.

Чоловіча студентська збірна України з футзалу на мундіалі потрапила до групи В, де перемогла Словаччину (4:1), поступилася Бразилії (3:6) та обіграла Оман (9:0).

Посівши другу сходинку у своєму квартеті, у чвертьфіналі синьо-жовті вийшли на Польщу й розгромили її — 7:0.

У суботу в півфіналі наші хлопці зіграли проти господаря першості, Португалії, і перемогли в серії пенальті — 3:1 (основний час — 2:2).

Сьогодні українці суперничали у фіналі з командою Бразилії, але, на жаль, зазнали поразки — 4:6 (в овертаймі). Тож у підсумку синьо-жовті стали срібними призерами ЧС-2022.

Зазначимо, що чоловіча студентська команда вдев'яте привозить медалі зі світової першості. Раніше тричі синьо-жовті перемагали на мундіалі (1998, 2004, 2012), одного разу взяли срібло (2008) і чотири рази — бронзу (1996, 2002, 2006, 2018).

Додамо, що Олександра Сухова визнано найкращим воротарем чоловічого турніру чемпіонату світу. Андрія Мельника, який став найкращим бомбардиром нашої команди, визнано MVP ЧС-2022.

Склад чоловічої студентської збірної України з футзалу

Воротарі: Олександр Сухов, Назар Войтович.

Польові гравці: Даниіл Абакшин, Владислав Завертаний, Мар'ян Масевич, Андрій Мельник, Володимир Буньо, Назар Швед, Ігор Марциняк, Віталій Радевич, Андрій Теряєв, Ростислав Семенченко.

Тренери: Олександр Косенко, Валерій Легчанов.

Україна — Бразилія — 4:6 ОТ

Голи: Мельник (6), Семенченко (10), Марциняк (24), Радевич (38) — Стоккер (18, 19), да Сілва (29), Зіллер (39), дос Сантос (44), Лаззаретті (46).

26.07.2022 17:01

Олександр Косенко: «Срібні медалі — це непоганий результат. Однак хотілося б більшого»

Головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко поділився...

23.07.2022 23:10