Ліга конференцій. «Ворскла» здобула перемогу над АІКом у першому матчі другої кваліфікації у Стокгольмі

Полтавська «Ворскла» провела свій перший офіційний поєдинок із грудня 2021 року. Причому цей матч був дебютним для команди під керівництвом Віктора Скрипника.

У другому раунді кваліфікації Ліги конференцій полтавцям у суперники дістався шведський АІК. Через російське воєнне вторгнення домашній поєдинок цієї стадії біло-зелені вимушені були проводити у Стокгольмі.

«Ворскла» вийшла вперед уже на 4-й хвилині — подачу Козиренка головою замкнув Степанюк. Цей гол став першим для українських клубів у новому єврокубковому сезоні. Пізніше Олійник непогано пробив здалеку, але голкіпер упорався.

На 17-й хвилині АІК відігрався — після подачі партнера Стефанеллі з другої спроби переграв Різника. Утім, згодом полтавці знову повели в рахунку. Цього разу Козиренко після передачі Пердути з лицьової другим дотиком пробив точно в дальній кут.

Пізніше команди обмінялися нескладними ударами в площину від Хуссейна та Степанюка. На 37-й хвилині вже Марлісон змусив реагувати голкіпера шведів. Утім, незадовго до перерви Ларссон здорово пробив із підбору та зрівняв рахунок — 2:2.

Другий тайм проходив без моментів, поки не спрацював джокер Віктора Скрипника. Невдовзі після виходу на заміну Челядін завдав шикарного більярдного удару здалеку, і «Ворскла» знову вийшла вперед. Уже в доданий час Різник врятував українську команду після потужного дальнього удару Ахмеда. У підсумку полтавці здобули перемогу — 3:2.

Повний матч у складі «Ворскли» відіграв голкіпер національної збірної України Дмитро Різник.

Ліга конференцій-2022/2023. Другий кваліфікаційний раунд. Перший матч

«Ворскла» (Україна) — АІК (Швеція) — 3:2 (2:2)

Голи: Степанюк (4), Козиренко (24), Челядін (69) — Стефанеллі (17), Ларссон (44).

«Ворскла»: Різник, Пердута (к), Зайков, Яворський, Бацула, Козиренко (Челядін, 65), В. Тілль (Феліпе, 88), Пуцлін, Олійник, Степанюк (Кравчук, 90+2), Марлісон.

Запасні: Ткаченко, Ісенко, Якубу, Кулаковський, Крупський, Ізотов, Черниш, Хрипчук, Мельничук.

Тренер: Віктор Скрипник.

АІК: Нордфельдт, Мендес (Лустіг, 75, Рінг, 88), Мілошевич, Папаяннополус, Отьєно, Хуссейн, Стефанеллі, Ларссон (к), Ельбузеді (Ахмед, 59), Мбунга-Кімпіока (Гвідетті, 59), Бйорнстрьом.

Запасні: Яношевич, Хенарех, Сісей, Аярі, Січендже, Атола.

Тренер: Бартош Гжеляк.

Арбітр: Урс Шнайдер (Швейцарія).

Попереджені: Пердута (43), Козиренко (57), Пуцлін (79), Степанюк (90) — Папаяннополус (39), Ларссон (54), Рінг (89), Мілошевич (90+1).

21 липня. Стокгольм. «Стокгольм Арена».

Матч-відповідь відбудеться у Стокгольмі в середу, 27 липня (початок — о 20.00 за київським часом).

13.02.2024 12:00

Українські арбітри працюватимуть на матчі плей-оф раунду Ліги конференцій

На першому матчі плей-оф раунду Ліги конференцій-2023/2024 «Беті...

18.12.2023 15:17

Ліга конференцій. Відбулося жеребкування стикового раунду турніру

Сьогодні, 18 грудня в Ньйоні відбулося жеребкування стикового раунду Л...

14.12.2023 23:58

Ліга конференцій. «Зоря» завершила виступ у турнірі розгромною перемогою над «Брейдабліком»

Луганська «Зоря» в поєдинку шостого туру групового турніру...