Легіонери збірної України в клубному сезоні-2021/2022: Віталій Миколенко

Клубний сезон, що минув, видався для захисника національної збірної України Віталія Миколенка напрочуд насиченим.

Він встиг зіграти за дві різні команди з двох різних чемпіонатів у п’яти турнірах і відзначитися результативними діями як в українській, так і в англійській Прем’єр-лізі. На тлі трагічних подій, які відбуваються в нашій країні з вини божевільного сусіда, Миколенко доволі вдало зумів адаптуватися в одному з найскладніших, якщо не в найскладнішому, турнірі планети.

Не варто забувати, що ініціатором переходу Віталія з київського «Динамо» до англійського «Евертону» був особисто іспанський спеціаліст Рафаель Бенітес, якого невдовзі було звільнено. Але й за каденції нового наставника «Ірисок» українець регулярно виходив на поле, віддячуючи Френку Лемпарду за довіру натхненною та якісною грою. Яскравою квінтесенцією ігрового року для нашого хлопця стало визнання вболівальниками «Еве» його гола у ворота «Лестер Сіті» найкращим у сезоні-2021/2022.

Додамо, що з 25-ти матчів, які «Евертон» зіграв із того часу, як до команди прийшов Миколенко (з 2 січня 2022 року), Віталій узяв участь у 16-ти. Але тут варто врахувати, що ще три зустрічі українець пропустив через позитивний тест на коронавірус, а в п’ятьох залишався на лаві для запасних.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
08.06.2022 12:00

Віталій Миколенко: «Зараз у нас завдання — вийти в Лігу А, тому що ми не по праву вилетіли до Ліги В»

Захисник національної збірної України Віталій Миколенко розповів про п...

26.05.2022 13:01

Віталій Миколенко: «Подивимося після гри із Шотландією, чи знадобився мій досвід в «Евертоні»

Захисник національної збірної України Віталій Миколенко поділився очік...

Підписатися на новини