Координаційний центр УАФ підтримав ВНЗ у Дніпрі, який відчинив свої двері для сімей переселенців

У четвер, 16 червня, представники Координаційного центру УАФ та гуманітарного штабу асоціації у Дніпрі навідалися до Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.

Цей навчальний заклад у Дніпрі відчинив свої двері для сімей переселенців. Наразі тут перебувають понад 300 осіб, які виїхали із зони бойових дій у сусідніх областях після початку російського воєнного вторгнення в Україну.

Фото прес-служби УАФ

Перший віце-президент УАФ, координатор дніпровського хабу Алан Плієв, віце-президент УАФ Юрій Почотний, голова Асоціації футболу Дніпропетровської області Віктор Андрухів, відомі в минулому футболісти Олександр Грицай та Младен Бартулович доставили для внутрішньо переміщених осіб продукти харчування, засоби особистої гігієни та одяг.

Фото прес-служби УАФ

Дітям від зірок футболу дісталися солодощі та футбольні сувеніри, а також побажання якнайшвидше повернутися до мирного життя та занять улюбленою грою.

Також Координаційний центр УАФ передав до музею Придніпровської державної академії будівництва та архітектури фірмовий м’яч з автографами легенд футболу.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
10.09.2025 11:00

У Житомирі пройшли курси підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури

Із 18-го до 21 серпня в Житомирі проходили курси підвищення кваліфікац...

04.09.2025 11:00

«Відкриті фестивалі футболу» відбудуться восени для підтримки дітей, постраждалих від війни

Восени цього року для підтримки дітей, постраждалих від війни, Українс...

30.08.2025 18:21

Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ ухвалив низку рішень

Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ ухвалив низку рішень, зокрема:...

Підписатися на новини