Євро-2022 (U-19): юнацька збірна України в еліт-раунді відбору зіграла внічию з командою Сербії

Сьогодні в нідерландському Алфен-ан-ден-Рейні підопічні Володимира Єзерського провели другий матч еліт-раунду кваліфікації Євро-2022 (U-19).

У першому турі еліт-раунду відбору Євро-2022 юнацька збірна України U-19 (футболісти не старші 2003 року народження) перемогла команду Норвегії (3:2) і сьогодні у статусі лідера групи зустрілася із Сербією.

Матч обидві команди розпочали обережно, ніхто не хотів ризикувати. Досить сказати, що першого удару по воротах було завдано на 14-й хвилині. Постріл Козіка було заблоковано, проте українці пішли вперед. Двічі намагався вразити ціль Царенко. Але, на жаль, м'яч влетів у ворота України. Автором гола на 18-й хвилині став Ілич. Утім, це не збентежило підопічних Володимира Єзерського, які на 22-й хвилині вирівняли становище. Із передачі Ярмолюка відзначився Квасниця. 1:1.

Після цього гра знову перейшла у спокійне русло, оскільки суперники розуміли, що ціна помилки дуже велика. Тому до перерви гольових моментів, по суті, не виникало.

У дебюті другого тайму серби збільшили темп, гра почала проходити більше на половині поля українців. Проте синьо-жовті надійно діяли в захисті, намагаючись небезпечно контратакувати. Кінцівка зустрічі пройшла в нервовій боротьбі, на перший план вийшли бійцівські якості, і в цьому компоненті українські футболісти супернику не поступилися. 1:1.

Нагадаємо, що для потрапляння до фінального турніру українцям потрібно посісти перше місце у групі.

Голи: Квасниця (22) — Ілич (18).

Україна: Пузанков, Роман, Козік (к), Сапуга, Фаріна, Булеза, Яцик (Підгурський, 81), Царенко (Лосенко, 71), Квасниця (Малиш, 71), Микитишин (Волошин, 63), Ярмолюк (Попов, 81).

Сербія: Лукич, Лазич, Ілич, Лєкович, Крсманович, Станкович (Гордич, 63), Петкович (к), Кнежевич (Мілєтич, 46), Міладінович (Мітулікич, 84), Айдар (Мотика, 71), Лазетич (Ратков, 63).

Попереджені: Ярмолюк (38), Пузанков (57), Козік (60), Малиш (90+4) — Крсманович (5), Петкович (51), Лазетич (60), Лазич (73), Міладінович (74).

20.00. Україна — Нідерланди (Роттердам)

20.00. Сербія — Норвегія (Алфен-ан-ден-Рейн)

Час початку матчів — київський.

У разі потрапляння до фінального турніру збірна України зіграє у групі В разом з Англією, Ізраїлем та Австрією.

Євро-2022 (U-19). Фінальний турнір

Група А: Словаччина, Румунія, Італія, Франція.

Група В: Англія, Ізраїль, переможець групи 6, Австрія.

Фінальний турнір триватиме з 18 червня до 1 липня у Словаччині. По дві найкращі команди з кожної групи вийдуть до півфіналу. Передбачено й матч за п'яте місце, оскільки п'ять найсильніших збірних Євро-2022 (U-19) отримають путівки на ЧС-2023 (U-20) в Індонезії.