Андрій Павелко зустрівся з президентом і генеральним секретарем ФІФА

Президент Української асоціації футболу, голова Координаційного центру УАФ, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко провів робочу зустріч із президентом ФІФА Джанні Інфантіно і генеральним секретарем організації Фатмою Самурою.

Керівники УАФ і ФІФА обговорили питання співпраці в гуманітарних проєктах міжнародної федерації футболу на підтримку України, співробітництво в межах спільного координаційного центру ФІФА, УЄФА, УАФ і національних асоціацій інших країн та спільні проєкти на підтримку розвитку дитячого й юнацького футболу в Україні.

Андрій Павелко подякував Джанні Інфантіно й Фатмі Самурі за вагому підтримку України з початку повномасштабного вторгнення російських окупантів. Також президент УАФ висловив вдячність керівництву ФІФА за оперативне ухвалення рішення щодо відсторонення російських команд від усіх змагань під егідою організації.

Фото прес-служби УАФ

«Із керівництвом міжнародної федерації футболу ми перебуваємо на постійному зв’язку з перших днів повномасштабної війни за незалежність нашої держави. Але особисте спілкування й можливість безпосередньо розповісти про поточний стан справ в Україні значно дієвіші. Вдячний президенту й генсеку ФІФА за готовність сприяти у відродженні українського футболу на всіх рівнях — від УПЛ і ПФЛ до шкільних змагань. Це надзвичайно важливий аспект як для України, адже він теж живить нашу віру в наближення миру, так і для всього світового футболу, якому наша держава вже подарувала багато зіркових імен. Обговорили багато питань із життя українського футболу в умовах війни, які перед цим у Києві ми обговорювали з президентами клубів УПЛ та ПФЛ, чию позицію доніс до очільників ФІФА. Приємно, що керівники ФІФА розділили мою думку про те, що саме футбол стане ефективним соціальним інструментом, який допомогатиме людям, а насамперед — дітям, постраждалим від війни, повернутися до мирного життя й пройти необхідну соціальну реабілітацію», — розповів після зустрічі президент УАФ Андрій Павелко.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
11.08.2022 13:00

Керівники УАФ та УПЛ обговорили з представниками клубів Прем’єр-ліги підготовку до старту чемпіонату

У Будинку футболу з ініціативи президента УАФ, члена Виконкому УЄФА Ан...

01.08.2022 11:10

Андрій Павелко провів робочу зустріч із президентом УЄФА й відвідав фінал жіночого Євро-2022

На запрошення Союзу європейських футбольних асоціацій президент Україн...

05.06.2022 13:54

Президент УАФ провів робочу зустріч із президентом УЄФА

Президент Української асоціації футболу, голова Координаційного центру...

31.05.2022 19:00

Президент УАФ провів робочу зустріч із керівником Польського футбольного союзу

Президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Па...

Підписатися на новини