Координаційний центр УАФ провів благодійний турнір, присвячений Дню захисту дітей

На НТК ім. В. Баннікова під патронатом Української асоціації футболу й Координаційного центру УАФ відбувся благодійний турнір, присвячений Дню захисту дітей.

Фото Павла Кубанова

У змаганнях узяли участь дитячі команди ФК «Бенфіка», ДЮСШ «Атлет», ДЮСШ «Бородянка» та МФК «Бровари». За підсумками турніру перше місце посіла ДЮСШ «Атлет», срібло виборола «Бенфіка», бронзу — ДЮСШ «Бородянка», а четвертими фінішували футболісти МФК «Бровари».

Фото Павла Кубанова

У церемонії нагородження взяли участь перші віце-президенти УАФ Олег Протасов, Анатолій Демяненко й Вадим Костюченко, голова Луганської обласної асоціації футболу Ігор Шопін, а також зіркові ветерани українського футболу — Василь Рац і Владислав Ващук.

Фото Павла Кубанова

Усі діти-учасники змагань отримали від УАФ подарунки, пам’ятні призи й м’ячі. Однак три команди вирішили віддати свої м’ячі юним футболістам із ДЮСШ «Бородянка» на знак солідарності та підтримки одноліток, багато хто з яких змушений був залишити свою домівку, рятуючись від російських окупантів.

Фото Павла Кубанова

Як відзначив на церемонії нагородження Олег Протасов, такі турніри зараз особливо важливі: «Змагання необхідні, щоб продемонструвати, що ми сильні, що ми продовжуємо розвивати футбол, що ми турбуємося про дітей і допомагаємо їм забути про жахи війни».

Фото Павла Кубанова

Своєю чергою Вадим Костюченко розповів, що УАФ вирішила організувати цей турнір, як тільки з’явилася така можливість у нинішніх непростих умовах: «Ми чудово розуміємо важливість таких заходів і для дітей, і для футболу України загалом. У часи війни особливо важливо цінувати такі моменти, піклуватися про дітей і давати їм якомога більше позитивних емоцій. А ще це чудова нагода, щоб привітати малечу із Днем захисту дітей. Вітаю всіх учасників змагань і зичу їм миру й успішного майбутнього!» 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
18.08.2022 17:36

Арбітри й асистенти арбітра змагань ПФЛ склали тести ФІФА з фізичної підготовки

У четвер, 18 серпня на футбольних полях НТК ім. В. Баннікова відбулося...

18.08.2022 09:00

За підтримки Координаційного штабу УАФ у Дніпрі пройшов юнацький благодійний футбольний турнір

У середу, 17 серпня, за підтримки Координаційного штабу УАФ у Дніпрі в...

Підписатися на новини