ЧС-2022. Півфінал плей-офф відбору: Шотландія — Україна — 1:3 (текстова трансляція)

Сьогодні у Глазго на стадіоні "Гемпден Парк" збірна України зійдеться з командою Шотландії в півфіналі плей-офф відбору ЧС-2022 (початок зустрічі — о 21.45 за київським часом). Переможець цієї пари у фіналі, що пройде в Кардіффі 5-го числа, зіграє з командою Уельсу. На самому мундіалі в Катарі найсильнішу збірну із цієї трійки вже очікують Англія, Іран та США.

90+6 хв. Фінальний свисток арбітра фіксує перемогу України! Україна виходить до фіналу плей-офф кваліфікації ЧС-2022 і 5 червня побореться за путівку на Мундіаль з командою Уельсу!

90+5 хв. ГОЛ! Остання контратака у цьому матчі завершується гольовою крапкою від Довбика!

90+3 хв. Заміна в України! Сидорчук виходить на заключні секунди замість Степаненка!

90+2 хв. Небезпечний момент в України! Зінченко накрутив кількох гравців, віддав на вільного Зубкова, але Олександр не зміг переправити м'яча у сітку воріт!

90+1 хв. Кутовий Шотландії завершився невлучним ударом головою від Генлі!

90 хв. Арбітр компенсує 4 хвилини до основного часу матчу!

88 хв. Матвієнко грамотно поставив спину у боротьбі з Адамсом, і знову м'яч - в української збірної.

87 хв. Мудрик впевнено відіграв у захисті проти Гіккі, і м'яч йде за межі поля для української команди. Від воріт.

86 хв. Мудрик у контратаці віддав розрізний пас вперед на Довбика, але наш нападник не встиг за цим пасом!

85 хв. Гостям вдалося вибігти у перспективу контратаку, але вона так нічим і не завершилася, а шотландці перехопили м'яча.

83 хв. Жовта картка для Шапаренка за фол на власній половині поля.

81 хв. Небезпечний момент в України! Мудрик через півполя віддав пас на Довбика, який вибіг у контратаці на Гордона, але не встиг завдати удару! Україна втрачає супершанс!

Фото snsgroupportal.co.uk

79 хв. ГОЛ! Шотландія забиває. Бущан помилився на виході, а Степаненко не встиг вибити м'яча з лінії воріт після удару від Макгрегора!

78 хв. Ще дві заміни від України! Яремчук йде відпочивати, а у гру входить Довбик. Зубков змінює Ярмоленка!

76 хв. Небезпечний момент в Шотландії! Бущан відбив близький удар Адамса з-під захисника! Який шанс втрачає Тартанова Армія!

74 хв. Крісті сфолив проти Зінченка у центрі, не давши Україні провести швидкісну контратаку.

73 хв. Небезпечний момент в Шотландії! Армстронг несильно пробив і по центру, саме туди, де стояв у воротах Бущан.

72 хв. Подвійна заміна від Олександра Петракова. Мудрик змінює Циганкова, а Шапаренко виходить замість Маліновського.

71 хв. Небезпечний момент в України! Циганков опинився у вільному просторі на фланзі, змістився у центр і пробив - воротар здійснив сейв!

70 хв. Дуже нервова п'ятихвилинка була для українців після натиску шотландців. Добре, що вистояли. Тепер треба ловити господарів на контратаках!

68 хв. Подвійна заміна у Шотландії. Хендрі змінив Купера, а Армстронг гратиме замість Гілмора!

67 хв. Небезпечний момент в Шотландії! Бущан відбив перед собою простріл від шотландського футболіста, і Макгінн ударом головою з кількох метрів дивом не забив!

66 хв. Забарний знову нівелює загрозу біля наших воріт після зависаючої подачі від Крісті!

64 хв. Забарний вибив м'яча зі штрафного після м'якого навісу від Адамса - шотландці починають тиснути на наші ворота!

62 хв. Небезпечний момент в Шотландії! Попри офсайд у Адамса шотландці завершили атаку небезпечним ударом - Бущан на місці!

61 хв. Купер жорстко підкотився проти Ярмоленка на фланзі, і це штрафний для синьо-жовтих!

60 хв. Маліновський по-шотландськи відібрав м'яча у Мактомінея на половині поля господарів. Круті бійцівські якості демонструють українці у цій грі!

58 хв. Макгінн отримує жовту картку за підкат проти Степаненка у центрі поля!

57 хв. Небезпечний момент в України! Ярмоленко та Яремчук розіграли швидку флангову атаку, яку ледве не завершив третім голом Циганков!

56 хв. Небезпечний момент в Шотландії! Бущан і Степаненко наварили біля власних воріт, і пресинг шотландського гравця ледве не призвів до взяття воріт!

55 хв. Караваєв після подачі Циганкова завершив атаку української команди ударом у шотландське небо!

54 хв. Забарний пролетів повз м'яча після подачі з кута поля від Зінченка!

53 хв. Українці знову позиційно контролюють м'яча, і трибуни арени у Глазго вже відкрито свистять, їм такий розвиток подій не до вподоби!

52 хв. Небезпечний момент в України! Гордон виконав сейв після удару з правої від Ярмоленка!

50 хв. "Гемпден Парк" просто в шоці від дебюту другої 45-хвилинки. А українці з позиції сили розпочали тайм і забили вкрай важливий гол!

49 хв. ГОЛ! ЯРЕМЧУК! Це фантастика! Забарний сміливо пішов в атаку, підключив Ярмоленка, той - далі на Караваєва, а Олександр виконав навіс точно на голову Яремчуку, який на протиході голкіперу відправив м'яча у сітку воріт!

47 хв. Україна розпочала другу половину зустрічі з контролю м'яча.

46 хв. Розпочався другий тайм! У Шотландії одразу ж заміна. Крісті вийшов на поле замість Дайкса.

45+1 хв. Арбітр свистить і фіксує закінчення першого тайму. Перерва!

45 хв. Дайкс виставив лікоть у боротьбі зі Степаненком. Тарас лежить на газоні, а шотландець отримав жовту картку.

44 хв. Маліновський виконав рейд з власної половини поля, втік від двох шотландських центрбеків і сам же й пробив - на жаль, не влучно!

42 хв. Вчасний підкат від Матвієнка у штрафному нівелював загрозу нашим воротам після затяжної атаки збірної Шотландії!

41 хв. Арбітр фіксує фол Матвієнка проти Адамса під час прийому м'яча шотландським гравцем біля центральної лінії.

40 хв. Зінченко намагався розрізним пасом вивести на ворота шотландців Яремчука, але захисник прочитав цей епізод і відібрав м'яча!

38 хв. Бущан легко впорався з навісною подачею у центр штрафного від Гіккі!

37 хв. Робертсон програв флангову дуель Караваєву. Удар від воріт для України.

36 хв. Це 45-й гол Андрія Ярмоленка за збірну України! До рекорду Андрія Шевченка, який залишається найкращим бомбардиром синьо-жовтих, лишається усього три голи!

35 хв. Цікаво, що як тільки українці втрачають м'яча, то одразу ж кількома гравцями вступають у швидкий контрпресинг, не даючи господарям розвинути атаку.

33 хв. ГОЛ! ЯРМОЛЕНКО! Маліновський феноменальним пасом вивів Ярмоленка сам-на-сам з Гордоном, і Андрій елегантно перекинув воротаря збірної Шотландії!

32 хв. Україна провела позиційну атаку лівим флангом, яка завершилася навісною подачею на Ярмоленка, але Андрій програв верхову боротьбу у штрафному.

31 хв. Півгодини битви на "Гемпден Парк" запам'яталися поки що шансами Ярмоленка та Яремчука. Але рахунок лишається 0:0.

29 хв. Циганков не зміг зупинити у межах поля м'яч після діагонального пасу від Ярмоленка. Аут для Шотландії.

28 хв. Адамс вибіг у небезпечну контратаку, проте його пас на партнера зупинив Ярмоленко, який вчасно повернувся назад.

27 хв. Небезпечний момент України! Ярмоленко пробив на поперечиною з дальньої дистанції! Ще одна спроба Андрія з правої ноги у цьому поєдинку.

26 хв. Маліновський на швидкості пробіг через центр поля і був не за правилами зупинений Макгрегором. Штрафний для України.

25 хв. Адамс увірвався у штрафний майданчик українців, скинув м'яч під удар Макгінну, проте фініш півзахисника Тартанової Армії залишає бажати кращого.

23 хв. Адамс впав у штрафному українців під час чергової навісної подачі від Гілмора. "Гемпден Парк" реагує обуренням, але арбітр фіксує гру у межах правил!

21 хв. Невеличка пауза в грі після такого різкого загострення з боку гостей. Шотландці намагаються вгамувати апетити підопічних Петракова.

20 хв. Небезпечний момент України! Не забиває Яремчук! Циганков розрізним пасом вивів на ударну позицію Романа, проте форвард не зміг переграти воротаря!

18 хв. Відповідь Шотландії! Кутовий від Робертсона завершився ударом головою Генлі вище воріт!

17 хв. Небезпечний момент України! Ярмоленко з кількох метрів не забиває з забійної позиції! М'яч зрикошетив від Магрегора, і Андрій хоч і пробивав з правої ноги і вже, мабуть, бачив його у воротах, але неймовірну реакцію продемонстрував голкіпер!

15 хв. Адамс впав біля штрафного майданчика України, але арбітр побачив порушення правил з боку саме шотландця.

14 хв. Шотландці спробували вивести на ударную позицію Дайкса, проте форвард не зміг зачепитися за м'яч після передачі з глибини.

13 хв. Дуже багато боротьби у матчі. Тепер вже арбітр свиснув фол на Гіккі з боку Циганкова біля шотландського кутового прапорця.

12 хв. Гіккі головою пробив після навісної подачі від Робертсона, проте м'яч пішов далеко у бік від воріт.

11 хв. Жовта картка для Руслана Маліновського. Це вже друге попередження у пасиві українців.

10 хв. Впав на фланзі Ярмоленко і сигналізує арбітру, що Купер зіграв не за правилами проти нього, проте фол не зафіксований, а м'яч перейшов до шотландців.

9 хв. Маліновський несильно пробив у бік ближнього кута після розіграшу кутового, але м'яч став легкою здобиччю Гордона!

8 хв. Небезпечний момент в України! Маліновський скинув м'яча під удар Циганкову, і Віктор пробив у площину воріт, але воротар парирував сферу на кутовий!

7 хв. Тепер Шотландія забрала м'яч під контроль і запрошує українців на свою половину поля.

5 хв. Циганков обігрався з Яремчуком, але прострільна передача Віктора не знайшла адресата у штрафному шотландців. У наступному епізоді Яремчук ще й отримав жовту картку за грубий підкат.

3 хв. Степаненко у боротьбі порушив правила проти свого візаві у центрі поля. А атаку з лівого флангу, до речі, розпочинав Зінченко.

2 хв. Гра стартувала у високому темпі, а шотландці зі стартових миттєвостей активно і високо пресингують українців!

1 хв. Матч розпочався! Шотландці розпочинають гру з центру поля!

Шотландія гратиме цей матч за схемою 3-5-2, а Україна обрала формацію 4-3-3!

Українські футболісти роблять передматчеве фото з українським прапором!

Тепер настала черга виконати гімн господарям поєдинку! Зазначимо, що команди розташувалися перед банером з написами "Мир" та "Peace"!

Лунає національний Гімн України! І його співає увесь стадіон - і українці, і шотландці, які вже кілька місяців активно підтримують нашу країну з моменту початку російської військової агресії!

Команди вже виходять з тунелю "Гемпден Парк"! Вболівальники відчайдушно вітають учасників цього матчу! Українські футболісти виходять на газон арени загорнутими в українські прапори!

І Шотландія, і Україна підходять до очного протистояння з гідними здобутками. Шотландці не програвали у восьми своїх останніх матчах, а українці не поступалися у семи офіційних і трьох підготовчих поєдинках! Але сьогодні одна з двох команд точно відчує гіркоту поразки...

Стадіон "Гемпден Парк", схоже, буде сьогодні переповнений! Близько 3 тисяч українських вболівальників сьогодні прийшли підтримати синьо-жовтих. Близько 48 тисяч вболівальників Тартанової Армії гнатимуть уперед збірну Шотландії.

Доброго вечора, шановні вболівальники! Сьогодні національна збірна команда України зіграє у півфіналі плей-офф відбору ЧС-2022 з командою Шотландії. Аби здобути омріяну путівку до Катару, потрібно зробити ще два кроки!

Стартовий склад Шотландії: 1. Крейг Гордон, 3. Ендрю Робертсон (к), 4. Скотт Мактоміней, 5. Грант Генлі, 8. Джон Макгінн, 7. Каллум Макгрегор, 9. Ліндон Дайкс, 10. Че Адамс, 14. Біллі Гілмор, 16. Ліам Купер, 22. Аарон Гіккі.

Запасні: 2. Стівен О'Доннелл, 6. Джон Суттар, 11. Раян Крісті, 12. Девід Маршалл, 13. Джек Гендрі, 15. Скотт Маккенна, 17. Стюарт Армстронг, 18. Росс Стюарт, 19. Джейкоб Браун, 20. Льюїс Фергюсон, 21. Ліам Келлі, 23. Грег Тейлор.

Стартовий склад України: 1. Георгій Бущан, 16. Віталій Миколенко, 22. Микола Матвієнко, 13. Ілля Забарний, 21. Олександр Караваєв, 6. Тарас Степаненко, 8. Руслан Маліновський, 17. Олександр Зінченко, 15. Віктор Циганков, 7. Андрій Ярмоленко (к), 9. Роман Яремчук.

Запасні: 2. Едуард Соболь, 3. Валерій Бондар, 4. Олександр Сирота, 5. Сергій Сидорчук, 10. Микола Шапаренко, 11. Артем Довбик, 12. Андрій Пятов, 14. Михайло Мудрик, 18. Олександр Піхальонок, 19. Тарас Качараба, 20. Олександр Зубков, 23. Дмитро Різник.

Офіційна заявка збірної України на матч (за номерами)

1. Георгій Бущан, 2. Едуард Соболь, 3. Валерій Бондар, 4. Олександр Сирота, 5. Сергій Сидорчук, 6. Тарас Степаненко, 7. Андрій Ярмоленко, 8. Руслан Маліновський, 9. Роман Яремчук, 10. Микола Шапаренко, 11. Артем Довбик, 12. Андрій Пятов, 13. Ілля Забарний, 14. Михайло Мудрик, 15. Віктор Циганков, 16. Віталій Миколенко, 17. Олександр Зінченко, 18. Олександр Піхальонок, 19. Тарас Качараба, 20. Олександр Зубков, 21. Олександр Караваєв, 22. Микола Матвієнко, 23. Дмитро Різник.

Із тих футболістів, які зараз перебувають у Глазго, до офіційної заявки не потрапили Данило Сікан, Денис Попов та Андрій Лунін.

27.04.2024 17:52

Артем Довбик забив свій 19-й м’яч в іспанській Ла Лізі сезону-2023/2024

У матчі 33-го туру іспанської Ла Ліги «Жирона» футболістів...

25.04.2024 14:00

Стало відоме місце проведення товариського матчу Польща — Україна

Як вже повідомлялося, у межах підготовки до Євро-2024 7 червня збірна...

23.04.2024 11:00

Вік-енд для легіонерів збірної України: Довбик знову забив за «Жирону», а Мудрик програв півфінал Кубку Англії

Минулого вік-енду у складах своїх клубів на поле виходило восьмеро лег...