Президент УАФ відвідав із робочим візитом Вінниччину

Президент Української асоціації футболу, голова Координаційного центру УАФ Андрій Павелко побував із робочою поїздкою у Вінниці.

Керівник УАФ разом із першим віце-президентом УАФ Вадимом Костюченком і головою обласної асоціації футболу Іреком Гатаулліним зустрівся з головою обласної військової адміністрації Сергієм Борзовим та обговорив співпрацю місцевої влади й футбольної спільноти щодо надання гуманітарної допомоги вимушеним переселенцям, розміщення дітей на базах футбольних клубів у західних регіонах України та за кордоном, а також підтримки наших захисників.

Фото прес-служби УАФ

Андрій Павелко зазначив, що команда Вінницької обласної асоціації футболу на чолі з Іреком Гатаулліним із перших днів повномасштабного вторгення російських окупантів в Україну активно проводить волонтерську роботу й допомагає в евакуації дітей, надає підтримку військовим і медикам.

Фото прес-служби УАФ

Під час зустрічі Сергій Борзов виступив з ініціативою побудови нового стадіону у Вінниці після перемоги України над російськими фашистами. Президент УАФ підтримав таку пропозицію й висловив упевненість, що цей проєкт буде успішним і подарує тисячам дітей нові можливості для здійснення їхніх футбольних мрій!

Фото прес-служби УАФ

Пізніше учасники зустрічі, а також депутат Верховної Ради від Вінниччини Ірина Борзова й ветеран «Динамо» Київ, національної збірної і ФК «Нива» Віталій Косовський відвідали благодійний турнір, в якому взяли участь місцеві юні гравці й діти вимушених переселенців, яких тепло прийняла вінницька футбольна родина.

Фото прес-служби УАФ

«Змагання стали для малечі справжнім святом, за яким вони так скучили. Яскраві спортивні емоції, перемоги, забиті голи, усмішки, подарунки — зробили цього дня багатьох дітей по-справжньому щасливими й допомогли забути жахіття війни. Вдячний керівникам Вінниччини й регіональної футбольної спільноти за патріотизм та ефективну співпрацю! Об’єднані заради спільної перемоги!» — наголосив Андрій Павелко.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
30.06.2022 19:00

У Дніпрі відбувся благодійний дитячий турнір на підтримку ЗСУ

Сьогодні у Дніпрі за підтримки президента УАФ, члена Виконкому УЄФА Ан...

29.06.2022 14:00

Представники Координаційного центру УАФ доставили гуманітарну допомогу та медикаменти на Дніпропетровщину

Представники Координаційного центру УАФ та гуманітарного штабу у Дніпр...

17.06.2022 08:00

Координаційний центр УАФ підтримав ВНЗ у Дніпрі, який відчинив свої двері для сімей переселенців

У четвер, 16 червня, представники Координаційного центру УАФ та гумані...

Підписатися на новини