Андрій Павелко на Кіровоградщині зустрівся з президентами ФК «Інгулець» та ФК «Олександрія»

У межах робочої поїздки в Кіровоградську область президент Української асоціації футболу, голова Координаційного центру УАФ Андрій Павелко й перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко відвідали Петрове й Олександрію, де зустрілися з керівниками клубів «Інгулець» та «Олександрія» — Олександром Поворознюком та Сергієм Кузьменком, який також є мером міста, відповідно.

Фото прес-служби УАФ

У Петровому гості разом з Олександром Поворознюком відвідали будівництво клубної арени. Після початку повномасштабної війни роботи тут було призупинено. «Упевнений, що після нашої перемоги у війні з російськими окупантами стадіон стане потужним футбольним центром області. Дякую Олександру Поворознюку за відданість Україні, його внесок у нашу перемогу й розвиток футболу в регіоні», — зазначив Андрій Павелко.

Фото прес-служби УАФ

В Олександрії Андрій Павелко й Вадим Костюченко разом із президентом місцевого клубу й мером міста відвідали стадіон «Олександрії», поспілкувалися з дітьми-переселенцями, які знайшли тут тимчасовий прихисток і мають можливість займатися футболом, і подарували їм нові м’ячі. «Вдячний за багаторічні інвестиції у футбол президенту ФК «Олександрія» й меру міста Олександрія Сергію Кузьменку. Продовжуємо нашу співпрацю в евакуації дітей із прифронтових населених пунктів і в гуманітарних місіях Координаційного центру УАФ», — сказав президент УАФ.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
30.06.2022 19:00

У Дніпрі відбувся благодійний дитячий турнір на підтримку ЗСУ

Сьогодні у Дніпрі за підтримки президента УАФ, члена Виконкому УЄФА Ан...

29.06.2022 14:00

Представники Координаційного центру УАФ доставили гуманітарну допомогу та медикаменти на Дніпропетровщину

Представники Координаційного центру УАФ та гуманітарного штабу у Дніпр...

17.06.2022 08:00

Координаційний центр УАФ підтримав ВНЗ у Дніпрі, який відчинив свої двері для сімей переселенців

У четвер, 16 червня, представники Координаційного центру УАФ та гумані...

Підписатися на новини