Відбувся перший із початку війни навчальний семінар для арбітрів Прем’єр-ліги

Сьогодні, 12 травня відбувся перший із початку війни навчальний семінар для арбітрів ПЛ. Його було проведено в режимі онлайн. Слід зазначити, що це перший захід після зимових зборів для арбітрів цієї категорії, що пройшли в лютому напередодні війни.

У ході семінару було розглянуто різні відеокліпи з провідних чемпіонатів Європи. Тематика кліпів була різноманітною, що допомогло охопити різні моменти правил гри. У двогодинній дискусії взяли участь арбітри, що знаходяться як на території інших держав, так і в різних куточках України. Деякі з них боронять нашу країну або займаються волонтерською діяльністю, але все одно знайшли час та можливість приділити увагу улюбленій справі.

Метою семінару було не тільки, як завжди, досягнення однорідності щодо тлумачень, але й спроба психологічно підтримати наших офіційних осіб матчу.

Комітет арбітрів запланував цілу низку семінарів, які відбудуться в травні й охоплять арбітрів перш за все професіональних змагань: арбітрів першої та другої ліг ПФЛ, асистентів арбітрів ПЛ, а також спостерігачів найвищого дивізіону.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
02.11.2022 12:36

Дмитро Кубряк працюватиме на матчі чемпіонату України серед команд U-19 «Зоря» — «Металіст»

Рішенням Комітету арбітрів УАФ Дмитро Кубряк повернувся до лав арбітрі...

15.07.2022 17:26

Український арбітр отримав призначення на матч чемпіонату Польщі

Український арбітр Дмитро Кривушкін буде обслуговувати поєдинок вищого...

Підписатися на новини