На Львівщині з ініціативи регіональної асоціації відбувся благодійний турнір на підтримку ЗСУ

На міському стадіоні в Хирові за підтримки обласної асоціації футболу відбувся благодійний товариський турнір. Завдяки його проведенню на підтримку Збройних сил України зібрали понад 23 тис. грн. Переможцем цих змагань стали хлопці з Мостиськ.

За трофей змагалися вісім команд, які було поділено на дві групи. Гра складалася з двох таймів по 15 хвилин.

Переможцем групи А з дев’ятьма очками став колектив із Мостиськ. Друге місце із чотирма заліковими балами посів Блажів, третю та четверту сходинку зайняли відповідно команди Березова (два очки) та Боневичів (один пункт). У групі Б найсильнішими виявилися футболісти з Бусовиська, які виграли три матчі. Друга позиція — у Старого Самбора (шість очок), третя — в Хирова (три очки), четверта — у Нижанковичів (нуль очок).

Хирів — Бусовисько — 1:2

У півфіналі Мостиська здолали Старий Самбір (3:1), а Бусовисько — Блажів (2:0). У вирішальній зустрічі Мостиська переграли Бусовисько — 5:2, а в поєдинку за третє місце старосамбірці розгромили суперників із Блажового — 7:0.

Окрім медалей, трімфатори турніру з Мостиськ отримали пам’ятну футболку з автографами видатних футбольних особистостей, зокрема — Мирона Маркевича, Олега Кузнецова, Юрія Вірта, Олексія Бєліка, Валерія Федорчука, Віктора Вацка тощо.

19.04.2024 09:00

У Дніпропетровській області за підтримки УАФ та УЄФА пройдуть «Відкриті уроки футболу»

Цієї весни в Дніпропетровській області відбудуться «Відкриті уро...

03.04.2024 13:00