Президент ФІФА Джанні Інфантіно: «Ми маємо докласти всіх зусиль, щоб мир знову прийшов в Україну»

У Відні пройшов 46-й Конгрес Союзу європейських футбольних асоціацій, який розглянув цілу низку важливих питань. 

У своєму виступі перед початком робочого засідання президент ФІФА Джанні Інфантіно, зокрема, згадав про роль футболу у вирішенні питань війни й миру.

«Футбол, звичайно, приносить нам задоволення та емоції, що є найголовнішим його завданням. Але є проблеми, які футбол, на жаль, вирішити не може. Це ті проблеми, про які говорили раніше віце-президент Єврокомісії Маргарітіс Схінас та віце-канцлер Австрії Вернер Коглер. Футбол не може зупинити війну! Ми зараз у Європі зіткнулися з воєнним конфліктом, чого не знали вже давно. Коли я став президентом ФІФА, я й подумати не міг, що ситуація у світі буде такою сумною.

Футбол не може зупинити війну, але може цьому сприяти, може допомагати, може вимагати миру. І саме це я роблю тут, так само, як і на останньому Конгресі ФІФА. Ми маємо докласти всіх зусиль заради миру. Щоб він знову прийшов в Україну. Маємо допомагати жертвам цієї війни», — сказав Джанні Інфантіно.

Нагадаємо, що в роботі 46-го Конгресу УЄФА дистанційно з України взяла участь делегація УАФ на чолі з президентом асоціації, членом Виконкому УЄФА Андрієм Павелком. 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
14.02.2024 09:00

Генеральний штаб ЗС України: оперативна інформація щодо російського вторгнення (станом на 6:00 14.02.2024)

До вашої уваги — оперативна інформація Генерального штабу Збройн...

13.02.2024 09:16

Генеральний штаб ЗС України: оперативна інформація щодо російського вторгнення (станом на 6:00 13.02.2024)

До вашої уваги — оперативна інформація Генерального штабу Збройн...

Підписатися на новини