Українські арбітри підтримали свої кондиції під час надрезультативного спарингу в Мукачевому

Українські арбітри підтримують форму, працюючи на товариських матчах юнацьких команд на Закарпатті.

На базі клубу другої ліги чемпіонату України «МФА Мункач» у Мукачевому відбувся спаринг між юнацькими командами «Мункач» U-17 (Мукачево) та «Кривбас» U-17 (Кривий Ріг). На матчі працювали арбітр ФІФА Микола Балакін, арбітр Прем'єр-ліги Ярослав Козик і асистент арбітра Прем'єр-ліги Євген Петраков. Перший тайм поєдинку в якості головного арбітра відсудив Балакін, а от у другому його замінив Козик, а Балакін узяв на себе функції лайнсмена.

Фото прес-служби УАФ

Матч видався напруженим, адже вже в першій його половині було забито чотири м'ячі (2:2), а після перерви — ще чотири. У результаті з рахунком 5:3 переміг «Мункач», а вітчизняні арбітри мали нагоду підтримати свої кондиції в ці непрості часи.

20.03.2024 14:43

Навчально-методичний семінар арбітрів футзалу під егідою ФІФА відбувся у Львові

У Львові від 17-го до 20 березня проходив триденний навчально-методичн...

04.03.2024 19:38

У березні заплановано заходи Комітету арбітрів УАФ

Визначено дати заходів для українських арбітрів, які відбудуться найбл...

23.10.2023 12:43

Представники України працюватимуть на матчах основного раунду Ліги чемпіонів із футзалу

Два українці отримали призначення на матчі основного раунду Ліги чемпі...

29.09.2023 11:30