Андрій Павелко зустрівся з представниками влади й футбольної спільноти Рівненщини та поспілкувався з дітьми-переселенцями

У межах робочого візиту до Рівного президент Української асоціації футболу, голова Координаційного центру УАФ Андрій Павелко провів зустріч із мером міста Олександром Третяком, головою ОВА Віталієм Ковалем, керівником обласної асоціації футболу Олексієм Хахльовим, президентом ФК «Верес» Іваном Надєїним і головним тренером клубу Юрієм Віртом.

Фото прес-служби УАФ

Учасники зустрічі обговорили питання співпраці в наданні гуманітарної допомоги сім’ям із дітьми, в їхній евакуації в безпечні області, а також у розміщенні юних футболістів на базах клубів в Україні й за кордоном. Зустріч відбулася на реконструйованому стадіоні «Авангард», який уже практично готовий до проведення матчів. Після обговорення робочих питань дорослі поспілкувалися з дітьми-переселенцями із Сєверодонецька, Лисичанська й інших міст і сіл, охоплених бойовими діями, подарували їм спортивні набори, м’ячі й пам’ятні сувеніри.

Фото прес-служби УАФ

«Сотні дітей, які змушені були рятуватися від навали російських окупантів, знайшли тимчасовий прихисток у Рівному. Місцева влада, керівництво Рівненської обласної асоціації футболу в особі Олексія Хахльова і ФК «Верес» створили їм комфортні умови для проживання і занять спортом, тепло прийнявши у свою дружну родину. Додатковим позитивом стало й те, що зустріч відбулася на реконструйованому й уже практично готовому для проведення матчів красені-стадіоні «Авангард». Поява таких класних арен під час війни надихає й підсилює віру в те, що після перемоги український футбол відродиться і знову даруватиме вболівальникам яскраві спортивні емоції», — відзначив Андрій Павелко.

Фото прес-служби УАФ

НОВИНИ ПО ТЕМІ
05.06.2022 13:54

Президент УАФ провів робочу зустріч із президентом УЄФА

Президент Української асоціації футболу, голова Координаційного центру...

04.06.2022 14:00

Андрій Павелко зустрівся з президентом і генеральним секретарем ФІФА

Президент Української асоціації футболу, голова Координаційного центру...

31.05.2022 19:00

Президент УАФ провів робочу зустріч із керівником Польського футбольного союзу

Президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Па...

29.04.2022 14:14

Керівники Координаційного центру УАФ і національної збірної України відвідали Гостомель і Бородянку

Президент Української асоціації футболу, голова Координаційного центру...

Підписатися на новини