Президент УАФ провів робочу зустріч із головою комітету з етики та чесної гри
Президент Української асоціації футболу, голова Координаційного центру УАФ Андрій Павелко провів робочу зустріч із головою Комітету з етики та чесної гри УАФ Франческо Баранкою. У заході також узяли участь перші віце-президенти УАФ Анатолій Демяненко, Олег Протасов і Вадим Костюченко.

Фото прес-служби УАФ
Учасники зустрічі обговорили питання гуманітарної діяльності Координаційного центру УАФ. Як відомо, раніше Франческо Баранка спільно з головним тренером національної жіночої збірної України Луїсом Кортесом організував збір та доставку в Україну гуманітарного вантажу на підтримку наших медиків та вимушених переселенців.

Фото прес-служби УАФ
Зараз Франческо Баранка з власної ініціативи допомагає Координаційному центру УАФ із розміщенням вихованців футбольних шкіл і академій в європейських клубах, де юні футболістки й футболісти, які були змушені тимчасово залишити рідну країну, продовжують тренувальний процес і навчання.
У столиці відбувся Відкритий кубок із футболу київського гарнізону НГУ в пам’ять загиблих героїв України
10 грудня, у Всесвітній день футболу, на полях столичного НТК ім. В. Б...
УАФ провела семінар для тренерів академії львівського «Руху» щодо змін у Правилах гри
У вівторок, 9 грудня відділ забезпечення арбітражу Української асоціац...
Розвиток молодіжних футбольних хабів проєкту «Відкриті фестивалі футболу» в регіонах
Українська асоціація футболу та регіональні асоціації за підтримки Асо...
У Запоріжжі представили результати першого етапу інноваційного проєкту «Футбол звучить сильніше за сирени»
У Запоріжжі відбувся захід, присвячений розвитку шкільного футболу та...