Ліга Європи. М’яч Андрія Ярмоленка вивів його «Вест Гем» до чвертьфіналу турніру

Сьогодні відбулися матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи-2021/2022, в яких брали участь клуби легіонерів збірної України.

«Аталанта» Руслана Маліновського на виїзді здолала німецький «Баєр» (1:0). Наш футболіст вийшов у стартовому складі гостей та відіграв до 65-ї хвилини зустрічі. У першому поєдинку бергамці теж перемогли (3:2), тож крокують далі.

«Вест Гем» Андрія Ярмоленка після виїзної поразки від «Севільї» з рахунком 0:1 приймав іспанців у Лондоні. Наш футболіст з’явився на полі на 88-й хвилині зустрічі й на 112-й забив м’яч, який забезпечив його команді перемогу в додатковий час із рахунком 2:0 і вивів «Молотобійців» до чвертьфіналу.

Повністю сліпе жеребкування чвертьфіналів та півфіналів турніру відбудеться в п’ятницю, 18 березня.

15.03.2024 14:17

Ліга Європи. Визначився суперник «Бенфіки» Анатолія Трубіна у чвертьфіналі

Сьогодні відбулося жеребкування чвертьфіналів та півфіналів Ліги Європ...

23.02.2024 13:20

Ліга Європи. «Бенфіка» Анатолія Трубіна дізналася свого суперника в 1/8 фіналу турніру

Сьогодні відбулося жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи-2023/2024, в як...

22.02.2024 23:59

Ліга Європи. «Шахтар» програв «Марселю» й завершив єврокубковий сезон для України

Донецький «Шахтар» у матчі-відповіді стикового раунду Ліги...

15.02.2024 21:45