УАФ домовилася про розміщення юних футболістів з України в академіях Латвії, Угорщини та Італії

Координаційний центр Української асоціації футболу, який очолює президент УАФ, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко, разом із колегами з Угорської футбольної федерації з допомогою уряду Угорщини організовує футбольні табори для команд українських дітей, які постраждали від війни. 

Станом на сьогодні в Угорщину вже виїхали дитячо-юнацькі команди з Києва, Харкова, Полтави та Дніпра. Наразі триває організація переїзду до спортивних таборів в Угорщині інших команд. За сприяння УАФ вдалося безпечно вивезти до Хорватії вихованців академії ФК «Шахтар», а до Угорщини — вихованців академії ФК «Динамо» (Київ). 

Фото прес-служби УАФ

Також досягнуто домовленості й уже відправлено 30 дітей віком від шести до 16-ти років у супроводі батьків до латвійського міста Дауґавпілс, де вони будуть навчатися й тренуватися на базі місцевої футбольної школи.   

Паралельно зусиллями Координаційного центру УАФ та футбольної спільноти Закарпаття в Ужгороді, Мукачевому й Хусті були створені центри для розміщення юних футболістів перед їхньою відправкою в європейські академії.

Фото прес-служби УАФ

Крім того, за результатами роботи центру формується та направляється гуманітарна допомога в Україну зі Словаччини, Польщі, Іспанії, Угорщини, Словенії та Франції. Також керівництво штабу здійснює постійну комунікацію з питань евакуації та надання гуманітарної допомоги Україні зі створеною з ініціативи президента УЄФА Александера Чеферіна Координаційною групою УЄФА. За активної участі УАФ вдалося безпечно евакуювати іноземних футболістів, тренерів та інших представників футбольної спільноти з-за кордону. 

Фото прес-служби УАФ

Нагадаємо, що Координаційний центр УАФ було створено 24 лютого у зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації проти України та оголошенням воєнного стану в Україні. 

Контактний телефон штабу Координаційного центру УАФ: +38 067 550 81 81.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
21.09.2022 17:19

Представники Асоціації ветеранів футболу України зустрілися з керівництвом УАФ

21 вересня в Будинку футболу відбулася робоча зустріч керівництва&nbsp...

20.09.2022 09:00

Координаційний центр УАФ надав гуманітарну допомогу Головному військовому клінічному госпіталю в Києві

Координаційний центр та гуманітарний хаб УАФ у Будинку футболу сформув...

19.09.2022 14:41

26 слухачів навчальної практики за програмою С-ліцензії УЄФА складуть іспит в Україні

Слухачі курсів за програмою С-ліцензії УЄФА завершили навчальну практи...

17.09.2022 08:02

Українська асоціація футболу продовжує співпрацю з Київським військовим ліцеєм ім. Івана Богуна

16 вересня до славетного Київського військового ліцею ім. Івана Богуна...

Підписатися на новини