УЄФА відібрав право проведення фіналу Ліги чемпіонів-2021/2022 у російського Санкт-Петербурга

Виконавчий комітет УЄФА на сьогоднішньому екстреному засіданні ухвалив винятково важливе рішення щодо фінального поєдинку Ліги чемпіонів-2021/2022

Виконавчий комітет УЄФА провів сьогодні позачергове засідання через серйозну ескалацію в Європі. Про це повідомляє офіційний сайт організації.

Виконком ухвалив рішення щодо перенесення фіналу чоловічої Ліги чемпіонів-2021/2022 із Санкт-Петербурга на стадіон «Стад-де-Франс» у Сен-Дені. Матч відбудеться, як і було заплановано, у суботу, 28 травня та розпочнеться о 22.00 за київським часом.

УЄФА висловив вдячність президенту Франції Еммануелю Макрону за його особисту підтримку в питанні перенесення найпрестижнішого поєдинку в європейському клубному футболі до Франції під час безпрецедентної кризи.

Разом з урядом Франції УЄФА повністю підтримуватиме зусилля зацікавлених сторін щодо забезпечення порятунку футболістів та їхніх родин в Україні, які стикаються із жахливими людськими стражданнями, руйнуваннями та вимушеним переміщенням.

На сьогоднішньому засіданні Виконавчий комітет УЄФА також вирішив, що російські й українські клуби та національні команди, які беруть участь у змаганнях під егідою УЄФА, будуть проводити свої домашні матчі на нейтральних полях до подальшого повідомлення.

Виконавчий комітет УЄФА також залишається в режимі очікування й може скликати подальші позачергові засідання, за потреби навіть на постійній основі. На них буде зроблено повторну оцінку правової та фактичної ситуації залежно від розвитку подій та, у разі необхідності, ухвалено подальші рішення.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
27.05.2022 19:01

Офіційно. Команди з України та Білорусі будуть розводити між собою в усіх турнірах УЄФА

Виконавчий комітет УЄФА, членом якого є президент УАФ Андрій Павелко,...

10.05.2022 19:27

Офіційно. Рішення Виконкому УЄФА щодо Євро-2024 та інших міжнародних турнірів

Виконавчий комітет УЄФА, до складу якого входить і президент УАФ Андрі...

02.05.2022 20:38

Офіційно. УЄФА відсторонив клуби та збірні країни-агресора від усіх турнірів

Виконавчий комітет УЄФА, членом якого є президент УАФ Андрій Павелко,...

Підписатися на новини